Rakitiću 90 minuta u pobjedi Schalkea

srijeda, 10.2.2010. 22:43

Tekst: Totalsport

DISCIPLINIRANA momčad Felixa Magatha nije posrnula na gostovanju kod trećeligaša Osnabrücka iako su domaći imali svojih prilika. Schalke je u četvrtfinalnom dvoboju Njemačkoga nogometnog kupa slavio 1-0.

Jedini gol na utakmici postigao je Kevin Kuranyi u 59 minuti na asistenciju Felixa Sancheza. Ivan Rakitić odigrao je svih devedeset minuta u redovima Bundesligaša. Prvu je polovicu dvoboja igrao jednoga od dvojice zadnjih veznih, a drugu srednjega od trojice ofenzivnih veznjaka.

Njemački nogometni kup, četvrtfinale, jedna utakmica:

Augsburg – Köln 2-0 (Thurk 3, Rafael 87)
Bayern – Greuther Fürth 6-2 (Müller 5, 82, Robben 58, Ribery 60, Lahm 64, Allagui 89-ag / Nöthe 10, Allagui 40)
Osnabrück – Schalke 0-1 (Kuranyi 59)