Europa liga

Raspored susreta Kupa UEFA

Piše:
utorak, 14.10.2003. 10:54
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Raspored susreta Kupa UEFA

RASPORED odigravanja uzvratnih susreta 1. kola nogometnog Kupa UEFA:


SRIJEDA - 15. listopada:

Moskva * 16:00 Torpedo Moskva - CSKA Sofija (prvi susret - 1:1)

Rotterdam * 17:00 Hapoel Tel Aviv - Gaziantepspor (0:1)

Sofija * 17:30 Lewski Sofija - Hapoel Ramat-Gan (1:0)

SPLIT * 17:30 HAJDUK SPLIT - Grasshoppers Zurich (1:1)

Grodzisk * 17:30 Groclin Grodzisk - Hertha BSC Berlin (0:0)

Bukurešt * 18:00 Steaua Bukurešt - Southampton (1:1)

Graz * 18:00 GAK - Vaalerenga IF (0:0)

Farum * 18:00 FC Nordsjaelland - Panionios (1:2)

Donezk * 18:00 Šahtjor Donjeck - Dinamo Bukurešt (0:2)

Prag * 18:00 Slavia Prag - FK Sartid Smederevo (2:1)

Esbjerg * 18:00 Esbjerg fB - Spartak Moskva (0:2)

Dnjepropetrowsk * 18:00 Dnjepr Dnjepropetrowsk - Hamburger SV (1:2)

Žilina * 18:00 MSK Žilina - FC Utrecht (0:2)

DEBRECEN * 18:00 Debrecen - VARTEKS VARAŽDIN (3:1)

Trondheim * 18:30 Rosenborg BK - Ventspils (4:1)

Sochaux * 18:45 Sochaux - MyPa (1:0)

Bratislava * 18:45 Petržalka - Girondins Bordeaux (1:2)

Oslo * 19:00 Lyn - PAOK (1:0)

Trabzon * 19:00 Trabzonspor - Villarreal (0:0)

Beograd * 19:00 Crvena zvezda - Odense BK (2:2)

Molde * 19:00 Molde FK - Leiria (0:1)

Basel * 19:30 FC Basel - Malatyaspor (2:0)

Nijmegen * 20:00 NEC Nijmegen - Wisla Krakov (1:2)

Skopje * 20:00 Vardar Skoplje - AS Roma (0:4)

Kopenhagen * 20:15 FC Kopenhagen - Ferencvaros (1:1)

Malmo * 20:15 Malmo FF - Sporting Lisabon (0:2)

Sarajevo * 20:15 NK Željezničar - Hearts (0:2)

BUDIMPEŠTA * 20:15 MTK Budimpešta - DINAMO ZAGREB (1:3)

Neuchatel * 20:15 Xamax Neuchatel - Auxerre (0:1)

Breda * 20:15 NAC Breda - Newcastle United (0:5)

Celje * 20:15 Publikum Celje - Maccabi Haifa (1:2)

Dortmund * 20:30 Borussia Dortmund - Austria Beč (2:1)

Solun * 20:30 Aris - Zimbru Kišnjev (1:1)

Perugia * 20:30 AC Perugia - Dundee FC (2:1)

Lokeren * 20:30 Lokeren - Manchester City (2:3)

Parma * 20:45 Parma AC - Metalurg Donezk (1:1)

Lens * 20:45 RC Lens - Cementarnica (1:0)

Udine * 20:45 Udinese - SV Salzburg (1:0)

Palma de Mallorca * 21:00 Real Mallorca - APOEL Nikosia (2:1)

Liverpool * 21:00 Liverpool FC - Olimpija Ljubljana (1:1)

Blackburn * 21:00 Blackburn Rovers - Genclerbirligi Ankara (1:3)

Barcelona * 21:30 FC Barcelona - SK Matador Puchov (1:1)

Valencia * 21:45 Valencia CF - AIK (1:0)

Porto * 22:00 Benfica - La Louviere (1:1)

ČETVRTAK - 16. listopada:

Prag * 15:00 Viktoria Žizkov - Brondby IF (0:1)

Teplice * 17:30 FK Teplice - 1. FC Kaiserslautern (2:1)

GELSENKIRCHEN * 20:30 FC Schalke 04 - KAMEN INGRAD (0:0)

Klagenfurt * 20:30 FC Karnten - Feyenoord Rotterdam (1:2)

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije