Real zabio pet komada Almeriji: Modrić bez minutaže, Ronaldo zabio i ozlijedio se

• Primera, 14. kolo:
  • Almeria - Real 0:5
Piše: A. Ha.
subota, 23.11.2013. 21:50

FANTASTIČNU utakmicu odigrao je Real u 14. kolu Primere u Almeriji gdje je slavio s 0:5.

Već u trećoj minuti Cristiano Ronaldo je načeo domaću momčad. Almeria se koliko-toliko držala do 61. minute kada je drugi gol zabio Karim Benzema. Do kraja susreta momčad iz Andaluzije doživjela je pravi potop, a za Real su zabili Gareth Bale, Isco i Alvaro Morata.

Luka Modrić utakmicu je odgledao s klupe, priliku prije njega u veznom redu dobili su Xabi Alonso i Asier Illarramendi, te Casemiro s klupe.

Dodajmo da je Realove navijače zabrinula ozljeda Ronalda koji je igru napustio početkom drugog poluvremena.