Ronaldinho zabija kao nekad: Pogledajte majstorije brazilskog genijalca iz slobodnjaka

• Ronaldinho zabio dva prekrasna slobodnjaka
  • Nogometni čarobnjak ponovno na djelu
Piše: M.Bu.
četvrtak, 5.9.2013. 15:43

NEKADAŠNJI najbolji nogometaš svijeta i veznjak brazilskog Atletico Mineira, Ronaldinho postigao je dva prekrasna zgoditka iz slobodnih udaraca u utakmici 18. kola brazilskog prvenstva protiv Fluminensea koja je završila neriješenim rezultatom 2:2.

Nogometaši Fluminensea poveli su u 13. minuti susreta pogotkom Wagnera, a Ronaldinho je u samoj završnici prvog dijela donio poravnanje krasnim zgoditkom iz slobodnjaka. U drugom dijelu gosti su ponovno poveli preko Rhaynera u 72. minuti, dok je nogometni čarobnjak postavio konačnih 2:2 samo deset minuta kasnije još jednim sjajnim golom iz prekida.