Spursi srušili Sunderland: Tottenham uvjerljivo kroči prema Ligi prvaka

• 20. kolo, Premiership:
  • Sunderland - Tottenham 1:2
Piše: D.D.
subota, 29.12.2012. 16:36

U 20. KOLU Premiershipa Tottenham je slavio na gostovanju kod Sunderlanda 2:1. Spursima je ovo druga pobjeda zaredom, a četvrta bez poraza te se sada nalaze na trećem mjestu na ljestvici koje direktno vodi u Ligu prvaka iduće sezone.

Momčad Andrea Villasa-Boasa prva je kapitulirala u 40. minuti kada je O'Shea zabio za vodstvo domaćina. Sunderland ipak nije uspio sačuvati prednost te je Tottenham autogolom Cuellara izjednačio na 1:1. Gosti su do pobjede stigli samo tri minute nakon poravnanja rezultata, kada je Lennon u 51. minuti zabio za konačnih 2:1