Hrvatski nogometaši i treneri

Turina sačuvao mrežu u Larisi

nedjelja, 4.11.2007. 20:46

U UTAKMICI sedmog kola grčke nogometne lige Xanthi naših Turine i Tomića izvukao je bod na gostovanju kod Larise odigravši 0:0.

Ivan Turina je odradio svih devedeset minuta na vratima gostujuće momčadi, koja je nakon odličnog starta u sezonu (dvije pobjede i remi u prva tri kola) nanizala tri poraza. Ante Tomić nije ulazio u igru s klupe.

Anthony Šerić i Mario Galinović sudjelovali su angažmanom od prve do posljednje minute u pobjedi njihova Panathinaikosa kod Levadiakosa (4:0).

Zdravko Popović igrao je također svih 90 minuta u porazu svog OFI-ja s Krete kod Atrotimosa u Ateni (1:0).