četvrtak, 11.2.2010. 07:16

Tekst: Totalsport

U ZAOSTALOJ utakmici 22. kola talijanskoga nogometnog prvenstva Parma i Inter odigrali su na Ennio Tardini stadionu neodlučeno, 1:1.

Domaće je u vodstvo doveo Bugarin Valerij Božinov u 54. minuti, da bi pet minuta kasnije izjednačio i konačan rezultat postavio Mario Balotelli.

Parma je tako upisala drugi remi u seriji od sedam utakmica bez pobjede. Njime domaći sastav može biti zadovoljan s obzirom da su Milanezi posljednjih 20-ak minuta dvoboja igrali s igračem više nakon isključenja Parmina Valianija, ali igračku prednost nisu uspjeli iskoristiti.

Inter je pak ovim remijem prednost pred drugoplasiranom Romom zadržao na devet sigurnih bodova.