VIDEO Domžale srušile West Ham: Jurčević sjedio na klupi, Bilić gledao s tribine

• 3. pretkolo Europa lige:
  • Domžale - West Ham 2:1
Piše: Hina
petak, 29.7.2016. 07:30

SLOVENSKI prvoligaš Domžale priredio je iznenađenje kvaliikacija pobijedivši u Ljubljani West Ham Slavena Bilića 2:1 u prvom susretu 3. pretkola Europske lige.

Utakmica se igrala u Ljubljani na stadionu Stožice, a West Ham je stigao direktno iz Austrije gdje se nalazi na pripremama za novu sezonu koja počinje 14. kolovoza.

Hammersi' su nastupili bez ponajboljih igrača Dimitrija Payeta i Manuela Lanzinija, no Bilić je na teren poslao jaku momčad koju su predvodili Carroll, Valencia, Noble i Antonio, te nova pojačanja Feghouli i Nordtveit. Bilić je utakmicu pratio s tribina, a momčad je vodio Nikola Jurčević.

Slovenski sastav je poveo u 11. minuti golom Matica Črnica iz kaznenog udarca, a izjednačio je Mark Noble sedam minuta kasnije, također iz jedanaesterca. Črnic je u 49. minuti lijepim golom doveo Domžale u novu prednost, a u samoj završnici je mogao zabiti i treći pogodak, no Adrian je sjajno obranio njegov udarac.