• Važna je to pobjeda u borbi za ostanak
  • Nikola Kalinić ušao je u igru u dresu domaćina u 65. minuti utakmice
Piše: Totalsport
subota, 30.4.2011. 18:11

NIKOLA KALINIĆ i Ivan Klasnić sudjelovali su u dvoboju Blackburna i Boltona koji su na Ewood Parku, u utakmici 35. Premiershipovog kola, odmjerili snage. Slavio je Kalinićev Blackburn 1:0.

Važne bodove u smislu očuvanja nade u prvoligaški status domaćinima je pogotkom iz 20. minute donio Martin Olsson. Švedskom nogometašu postignuti gol bio je drugi ove sezone, a smjestio ga je u mrežu udarcem lijeve noge s vrha šesnaesterca.

Nikola Kalinić ušao je u igru u dresu domaćina u 65. minuti utakmice, Ivan Klasnić za gostujuću momčad tri kasnije.

Do važnoga je boda došao Wigan u 1:1 remiju protiv Evertona. Ipak, sastav Roberta Martineza i dalje boravi u nemirnoj zoni ispadanja iz engleskog prvenstva.