• Zvezda i Partizan nakon 23 kola imaju jednak broj bodova (59)
  • U subotu igraju derbi na Partizanovom stadionu
Piše: Totalsport
srijeda, 20.4.2011. 21:15

CRVENA ZVEZDA, koju vodi Robert Prosinecki, pobijedila je kao domaćin Slobodu Sevojno s 5:1 u 23. kolu srpskog prvenstva.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 1:1, a uvjerljivu pobjedu je momčad Prosinečkog osigurala u nastavku.

Crvena zvezda je održala korak na ljestvici s vodećom Partizanom, koji je u ovoj rundi u gostima svladao Smederevo sa 4:1.

Partizan i Crvena Zvezda imaju po 59 bodova na vrhu ljestvice, a u sljedećem kolu će u subotu igrati međusobno na stadionu Partizana.