WBA prekinuo pobjednički niz Arsenala, sramota Tottenhama protiv West Hama

• WBA - Arsenal 1:1
  • Tottenham - West Ham 0:3
Piše: A.Ha.
nedjelja, 6.10.2013. 19:21

NAKON pet prvenstvenih pobjeda zaredom, Arsenal je zaustavljen. "Topnici" su na gostovanju kod WBA izvukli bod remijem 1:1.

WBA je poveo u 42. minuti preko Yacoba, a Arsenal je do boda stigao golom Wilsherea iz 63. minute. Nakon sedam kola Arsenal je vodeća momčad lige sa 16 bodova, koliko ima i drugoplasirani Liverpool. WBA je dvanaesti s devet osvojenih bodova.

Težak poraz, drugi u ovoj sezoni, doživio je Tottenham na domaćem terenu. West Ham je razbio "Spurse" s 3:0.

Sva tri gola West Ham je zabio u drugom poluvremenu. Najprije je domaće navijače šokirao Reid u 67. minuti, a šest minuta kasnije je prednost West Hama udvostručio Vaz Te. Konačan rezultat postavio je Morrison u 80. minuti.