WTA/ATP INDIAN WELLS: REZULTATI

Piše:
nedjelja, 14.3.2004. 10:38
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Rezultati mečeva sa WTA i ATP teniskih turnira u američkom Indian Wellsu (nagradni fond 4.88 milijuna dolara):L

TENISAČICE, 2. KOLO:

Justine Henin-Hardenne (Bel/1) - Samantha Reeves (SAD) 6-2, 6-2

Anastazija Miškina (Rus/4) - Maria Elena Camerin (Ita) 6-3, 6-2

Paola Suarez (Arg/8) - Tatiana Golovin (Fra) 1-6, 7-5, 6-2

Conchita Martinez (Špa/11) - Jill Craybas (SAD) 6-0, 6-3

Svetlana Kuznjecova (Rus/12) - Alina Jidkova (Rus) 4-6, 6-4, 6-1

Iveta Benešova (Češ) - Magdalena Maleeva (Bug/13) 7-5, 6-4

Maria Šarapova (Rus/16) - Flavia Pennetta (Ita) 6-3, 4-6, 6-4

Amy Frazier (SAD) - Antonella Serra Zanetti (Ita) 7-5, 6-3

Sesil Karatančev (Bug) - Magui Serna (Špa) 6-4, 2-6, 7-5

Maria Vento (Ven) - Mariana Diaz-Oliva (Arg) 6-3, 7-5

Marta Marrero (Špa) - Cara Black (Zim) 7-6 (6), 6-1

Barbara Schett (Aut) - Jelena Lihovceva (Rus) 4-6, 7-5, 6-3

Lisa Raymond (SAD) - Lubomira Kurhajcova (Svk) 4-6, 6-1, 6-3

Martina Sucha (Svk) - Emilie Loit (Fra) 4-6, 7-5, 7-5

Barbara Strycova (Češ) - Eleni Daniilidou (Grč) 3-6, 6-4, 6-1

Alicia Molik (Aus) - IVA MAJOLI (HRV) 6-3, 6-4

TENISAČI, 1. KOLO:

Flavio Saretta (Bra) - Nicolas Kiefer (Njem) 6-2, 7-5

Irakli Labadze (Gru) - Thierry Ascione (Fra) 7-6 (3), 6-4

Alex Bogomolov (SAD) - Jeff Salzenstein (SAD) 6-2, 6-4

Raemon Sluiter (Niz) - Mariano Zabaleta (Arg) 7-6 (3), 7-6 (6)
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Davide Sanguinetti (Ita) - Fabrice Santoro (Fra) 1-6, 7-6 (4), 6-4

Hicham Arazi (Mar) - Olivier Rochus (Bel) 6-4, 6-2

Sargis Sargsian (Arm) - MARIO ANČIĆ (HRV) 7-6 (2), 2-6, 6-1

Nicolas Escude (Fra) - Fernando Verdasco (Špa) 7-6 (2), 5-7, 7-6 (5)

2. KOLO:

Andre Agassi (SAD/5) - David Sanchez (Špa) 6-2, 6-2

Wayne Arthurs (Aus) - Rainer Schuettler (Njem/6) 6-1, 7-6 (3)

Lleyton Hewitt (Aus/8) - Thomas Johansson (Šve) 6-2, 6-3

Tim Henman (VB/9) - Simon Larose (Kan) 6-3, 6-2

Tommy Haas (Njem) - Paradorn Srichaphan (Taj/10) 6-1, 6-2

Mihail Južnji (Rus) - Mark Philippoussis (Aus/12) 7-6 (5), 7-5

Taylor Dent (SAD) - Gustavo Kuerten (Bra/15) 7-5, 6-4

Alex Corretja (Špa) - Tommy Robredo (Špa) 6-1, 6-4

Jonas Bjorkman (Šve) - Harel Levy (Izr) 6-1, 6-3

Juan Ignacio Chela (Arg) - Alberto Martin (Špa) 5-7, 6-2, 6-0

Gaston Gaudio (Arg) - Wayne Ferreira (JA) 6-2, 7-5

Luis Horna (Per) - Feliciano Lopez (Špa) 6-3, 7-6 (3)

James Blake (SAD) - Robby Ginepri (SAD) 6-4, 7-5

Albert Costa (Špa) - Guillermo Canas (Arg) 7-5, 6-7 (3), 6-4

Dominik Hrbaty (Svk) - Xavier Malisse (Bel) 6-4, 6-3

Nicolas Lapentti (Ekv) - Martin Verkerk (Niz) 7-5, 6-4

(Hina) xzm yzm

Komentari
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
  • Nema vezanih vijesti
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije