RUKOMET

Zagreb - Zamet 27:24

utorak, 9.11.2004. 20:12

NAKON pobjede u Zaporožju u predposljednjem kolu skupine B Lige prvaka rukometaši Zagreba uspješno su odradili i dvoboj devetog kola hrvatskog prvenstva pobijedivši Zamet 27:24.

Gosti su nakon prvog poluvremena vodili 13:11, no hrvatski prvak je u nastavku utakmice zaigrao daleko angažiranije i na koncu upisao pobjedu.

Nakon nepotpunog devetog kola Zagreb vodi sa devet pobjeda. Na drugom mjestu je Metković, koji je u sedam susreta upisao šest pobjeda i jedan poraz, dok je na trećem mjestu Osijek Elektromodul sa skorom pet pobjeda, dva neodlučena ishoda i dva poraza.