Zagreb prokockao četiri gola prednosti: Lowen odnio bodove iz Arene!

• Liga prvaka, 6. kolo:
  • Zagreb - Lowen 24:28
Piše: A. Ha.
subota, 23.11.2013. 19:29

ZAGREB je u 6. kolu rukometne Lige prvaka poražen od Lowena s 28:24 na domaćem terenu.

Nijemci su vodili cijelo prvo poluvrijeme, ali se na odmor otišlo sa samo jednim golom razlike za goste (12:13). Međutim, drugi dio je Zagreb otvorio furiozno serijom 5-1, te je stigao do velika četiri gola prednosti.

No, uslijedile su greške u napadu i Lowen je lakim golovima iz kontranapada došao do izjednačenja u 45. minuti, a zatim serijom 3-0 i do nedostižne prednosti.

Zagrebu je ovo četvrti poraz, a Lowenu četvrta pobjeda. Za tjedan dana Zagreb će gostovati u Celju, a bit će to ključni dvoboj za četvrto mjesto u skupini, posljednje koje vodi u osminu finala.