Život nakon Kramarića: Koper pobijedio Rijeku, Leovac zabio golčinu

• Koper - Rijeka 2:1
Piše: A.Ha.
četvrtak, 15.1.2015. 18:42

Screenshot (Youtube)

RIJEKA je u Sloveniji odigrala prvu pripremnu utakmicu za proljetni dio sezone. Bez Kramarića, koji će karijeru nastaviti u Leicesteru, i Jajala, koji je pobjegao s priprema, Rijeka je izgubila 1:2 od Kopra.

Hrvatski doprvak bio je bolja momčad u prvom poluvremenu, ali je nakon 45 minuta vodio slovenski klub. Tri minute prije kraja prvog dijela Rahinovič je iskoristio nepažnju riječke obrane i s pet metara zabio nakon ubačaja iz prekida.

U drugom poluvremenu, u kojem je bilo puno promjena u sastavima obje momčadi, nije bilo velikih prilika sve do 75. minute kada je Koper preko Ščulca povećao vodstvo.

Deset minuta kasnije Rijeka je smanjila fantastičnim udarcem Leovca s 20 metara, a zatim je imala dvije dobre prilike za izjednačenje, ali Balaj i Ajayi su izblokirani.

Utakmicu u Sloveniji pratilo je stotinjak navijača Rijeke, koji su sredinom drugog poluvremena zapalili nekoliko baklji.

Za Rijeku su igrali: Vargić, Tomečak, Knežević, Lešković, Bertoša, Cvijanovič, Mišić, Jugović, Tomasov, Sharbini, Krstanović (Leovac, Samardžić, Mitrović, Močinić, Ajayi, Ivančić, Balaj, Rebernik, Špikić, Dangubić).