Index.hr

6:42 • 3.9.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

da li musko moze glumiti orgazam (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 10 11 12 13 14 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Seks

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinetrust
Diskutant #17677

Broj postova: 1051
29.9.2004. 21:07 | Naslov: Prikaži/Sakrij | Citiraj

eto jedna interesanta temica,

meni se par puta desilo da mi se vise nije dalo a ona se trudi i onda sam poceo razmisljat kako bi to bilo odglumiti - jos nisam dokucio

hajte vi
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinemali_mish
Diskutant #16448

Broj postova: 38588
29.9.2004. 21:10 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

kazes joj da bi htio svrsit po njoj i onda ga izdrkas i stvar rjesena tak ces uvijek svrsit, neces se umorit i ona nece posumljat
Korisnik je offlinetrust
Diskutant #17677

29.9.2004. 21:11 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

kazes joj da bi htio svrsit po njoj i onda ga izdrkas i stvar rjesena tak ces uvijek svrsit, neces se umorit i ona nece posumljat

mudro zboris
Korisnik je offlineAnGel_LoVe
Diskutant #42528

Broj postova: 2074
29.9.2004. 21:15 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Jadno.... !!!
Korisnik je offlineserena
Diskutant #33849

Broj postova: 1916
29.9.2004. 21:15 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by mali_mish:

A što napraviti ako cura inzistira da svršiš unutra ili u usta?
Korisnik je offlinefiru
Diskutant #48649

Broj postova: 1544
29.9.2004. 21:18 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

nema potrebe da glume kad ionako svrsavaju na sve sto se krece
Diskutant #16448

29.9.2004. 21:19 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by serena:
Originalni post by mali_mish:

A što napraviti ako cura inzistira da svršiš unutra ili u usta?

a u usta se nemres izdrkat?!

ako inzistira da svrsis unutra onda ljepo legnes na ledja i kazes 'hoces?! radi da vidimo dal mozes'
Korisnik je offlineayla
Diskutant #38095

Broj postova: 634
29.9.2004. 21:21 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by firu:

RESPECT!!!
Korisnik je offlineCoge
Diskutant #47616

Broj postova: 1067
29.9.2004. 21:22 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ma ko nju pita covjece, radis svoj poso, a ona asistira..........
Korisnik je offlinetrust
Diskutant #17677

29.9.2004. 21:24 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by firu:

a sta je s nama kji tesko svrsavaju

meni kad se neda onda mi se neda i gotova kaj da velim da me boli glava ili da imam mengu kak to vi zene napravite
Korisnik je offlinefiru
Diskutant #48649

Broj postova: 1544
29.9.2004. 21:29 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by trust:

meni kad se neda onda mi se neda i gotova kaj da velim da me boli glava ili da imam mengu kak to vi zene napravite

pa kazes da si dobio od kolegice s posla neku spolnu bolest i rijesen problem
Korisnik je offlineswirl
Diskutant #39305

Broj postova: 85203
29.9.2004. 21:30 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

meni se par puta desilo da mi se vise nije dalo a ona se trudi i onda sam poceo razmisljat kako bi to bilo odglumiti - jos nisam dokucio

ah malo za promjenu i jedan topic gdje muškarci nisu čudotvorci koji a)non-stop žele b)non-stop mogu
Korisnik je offlinesilver_fish
Diskutant #985

Broj postova: 8998
29.9.2004. 21:30 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

onda lijepo priznaj istinu

sorry nemrem
Diskutant #16448

29.9.2004. 21:32 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by swirl:
ah malo za promjenu i jedan topic gdje muškarci nisu čudotvorci koji a)non-stop žele b)non-stop mogu

a ko veli da taj tvoj a) i b) ... meni se isto neda uvijek..
Korisnik je offlineSpidermann
Diskutant #39930

Broj postova: 962
29.9.2004. 21:32 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by firu:

Pa nije bas na sve sto se krece........!!!!!

Korisnik je offlinetrust
Diskutant #17677

29.9.2004. 21:34 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

onda lijepo priznaj istinu

sorry nemrem

pa me pita je mi dobro - vi zene ste tak neke ako mi nemozemo onda nismo dobro i nekaj nas boli (po vama) a vama je dosta da niste raspolozene i nemoze dragi glava me boli
Diskutant #16448

29.9.2004. 21:38 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

[> onda lijepo priznaj istinu

sorry nemrem [/>

pa me pita je mi dobro - vi zene ste tak neke ako mi nemozemo onda nismo dobro i nekaj nas boli (po vama) a vama je dosta da niste raspolozene i nemoze dragi glava me boli

a kaj se tolko opterecujes kad znas da su takve?! pa nemoj se sexat ako ti se neda, ionak to nije to ako nisi 100% u tom..
Korisnik je offlinesilver_fish
Diskutant #985

Broj postova: 8998
29.9.2004. 21:39 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

pa evo ti riješenja
i vaša glavobolja može rezultirati seksualnom "nemoći" sam kaj je vama bed to priznat
i onda smo opet mi krive
ko će vas shvatit
Korisnik je offlineAnGel_LoVe
Diskutant #42528

Broj postova: 2074
29.9.2004. 21:45 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kako ona ne primjeti da ti se neda...???vjerojatno prikrivaš iz sujete...da pokažeš nekom gestom vjerojatno bi i ona odustala...!!!
Korisnik je offlinetrust
Diskutant #17677

29.9.2004. 21:50 | Naslov: RE: da li musko moze glumiti orgazam Prikaži/Sakrij | Citiraj

kak su se na ovaj post zalijepile vecinom zenske, a kaj su ti frajeri toliko veliki da nemaju kaj za reci ili ih je sram

Index.hr Forum -> Život -> Seks
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 10 11 12 13 14
caching

Aktivne teme