Index.hr

16:43 • 24.7.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Pitanje???-Cuckold hotwife odnos (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 32 33 34 35 36 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Seks

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineArijevac.
Diskutant #401290

Broj postova: 191
28.3.2010. 22:20 | Naslov: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

komentari?iskustva? imam prijatelja koji je u ozbiljnoj vezi i na njegov nagovor on i partnerica su započeli cuckold odnos...njegova bolja polovica se viđa s drugim frajerima,njemu sve prepričava,tu i tam sve snimi pa mu pokazuje...neznam da li je to normalno ali njega to užasno pali..kad se sprema van on joj pomaže,nagovara je na što veće pete,kraću minicu,da li neko ima sličnih iskustava?????pišite...jeli to uopće normalno??

vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineNuna41
Diskutant #382685

Broj postova: 4992
28.3.2010. 22:21 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Arijevac.]

komentari?iskustva? imam prijatelja koji je u ozbiljnoj vezi i na njegov nagovor on i partnerica su započeli cuckold odnos...njegova bolja polovica se viđa s drugim frajerima,njemu sve prepričava,tu i tam sve snimi pa mu pokazuje...neznam da li je to normalno ali njega to užasno pali..kad se sprema van on joj pomaže,nagovara je na što veće pete,kraću minicu,da li neko ima sličnih iskustava?????pišite...jeli to uopće normalno??

ma bzvz
Korisnik je offlineArijevac.
Diskutant #401290

Broj postova: 191
28.3.2010. 22:22 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Nuna41]

ma bzvz

neke pali da gledaju svoju ženu kako se mazi s drugim.
Korisnik je offlineNuna41
Diskutant #382685

Broj postova: 4992
28.3.2010. 22:26 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Arijevac.]

neke pali da gledaju svoju ženu kako se mazi s drugim.

a ne znam baš puno takvih.... prije bi oni u kombinaciji sa dvije žene.....
Korisnik je offlinevger44
Diskutant #552510

Broj postova: 1596
28.3.2010. 22:32 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

jadne žene, što sve neće učinit da usreće svojeg muškarca i da se on osječa velik..čak će se jebavat okolo s drugima samo da njega usreće...hmmm..baš ih žalim
čitaj teško ribu u vodu natjerat...bolesni su oboje jebeno
Korisnik je offlinesophiae.
Diskutant #393085

Broj postova: 14678
28.3.2010. 23:57 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ako njih to veseli neka ljudi guštaju.
ne vidim zašto se to ikoga osim njih tiče i zašto bi ih se nazivalo bolesnima.
nekome je varanje prirodna pojava dok će netko drugi to isto osuditi.
Korisnik je offlineTantum.audax.
Diskutant #555921

Broj postova: 33
29.3.2010. 00:00 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Cuckold hotwife odnos

koji je to kurac uopće???
prvi put čujem ali mi se čini nešto jebeno poremećeno i bolesno
Korisnik je offlinetashaPssBanirana
Diskutant #553832

Broj postova: 330
29.3.2010. 00:01 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

ako to ljude veseli,napaljuje brate nek se jebu u svim kombinacijama,zasto ne...lajkam
Korisnik je offlinemeg...
Diskutant #555274

Broj postova: 3554
29.3.2010. 00:02 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Arijevac.]

nije normalno
to su bolesnici
Korisnik je offlineFaul_Gasol
Diskutant #554172

Broj postova: 169
29.3.2010. 00:03 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

a da li mu stavlja chasity uređaje
Diskutant #554172

29.3.2010. 00:04 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

mislim da je cuckold gdje rogonja dobije creampie od bulla
a hotwife gdje on promatra ili
Diskutant #554172

29.3.2010. 00:07 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

to ti je sve uglavnom na nagovor muževa koji su jako submisivni i koje to pali
a imaju mikropenis u većini slučajeva
tj ne mogu servisirati žene
pa se ponižavaju na taj način
Korisnik je offlineTetijax
Diskutant #497343

Broj postova: 2249
29.3.2010. 00:10 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [vger44]

jadne žene, što sve neće učinit da usreće svojeg muškarca i da se on osječa velik..čak će se jebavat okolo s drugima samo da njega usreće...hmmm..baš ih žalim
čitaj teško ribu u vodu natjerat...bolesni su oboje jebeno
i ja kazhem
Diskutant #552510

29.3.2010. 00:16 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [sophiae.]

Ako njih to veseli neka ljudi guštaju.
ne vidim zašto se to ikoga osim njih tiče i zašto bi ih se nazivalo bolesnima.
nekome je varanje prirodna pojava dok će netko drugi to isto osuditi.
briješ, ovdje pričamo o odnosu koji je u startu takav i radi se o mladoj vezi...varanje i nekakva učmalost ili nedostatak strasti ev dolazi puno kasnije..ljudi koji imaju takve potrebe u startu će kasnije trebati dodatni fix..i što onda, gdje to završava, a o samopoštovanju i međusobnom poštovanju da ne govorim..da vjerojatno potoje iznimke koje potvrđuju samo ovo što sam rekao, da "normalni" ljudi nisu osposolbjeni za to..a pogotovo žene koje nekoga vole...
šanse da se nađu dvoje baš takvih postoje samo radi intereneta...
Diskutant #552510

29.3.2010. 00:19 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Faul_Gasol]

to ti je sve uglavnom na nagovor muževa koji su jako submisivni i koje to pali
a imaju mikropenis u većini slučajeva
tj ne mogu servisirati žene
pa se ponižavaju na taj način

x iako niej pravilo..imja i toga..al' se slažem da žewna NE SMIJE pristat na takav odnos, mrzićče na kraju sebe i njega..izgubiti samopoštovanje, a što će ona ako kojim slučajem da pronađe drugu muzu sa svoju bolesnu fiksaciju? Kkako će sebi objasnit svoje postupke i samopoštovanje vratiti?

[Editirano 29.3.2010. 0:21:00 by vger44]
Korisnik je offlineJazzell
Diskutant #553263

Broj postova: 1686
29.3.2010. 00:56 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

i sto on radi kad ona ode van? mislim ne znam, ne kuzim
Korisnik je offlineRoco_
Diskutant #453682

Broj postova: 1517
29.3.2010. 00:57 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [meg...]

nije normalno
to su bolesnici

bolesnici su oni koji varaju partnere,a ovo nije varanje nego njihova odluka i povjerenje jedno u drugo.
Korisnik je offlineTetijax
Diskutant #497343

Broj postova: 2249
29.3.2010. 01:00 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Roco_]

bolesnici su oni koji varaju partnere,a ovo nije varanje nego njihova odluka i povjerenje jedno u drugo.

prije zvuchi kao vrsta perverzije
Korisnik je offlinecrawl
Moderator
Diskutant #27044

Broj postova: 21695
29.3.2010. 08:41 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [vger44]

šanse da se nađu dvoje baš takvih postoje samo radi intereneta...

Internet je ubrzao stvari al toga je bilo i prije, interent je sam ovakve stvari ucinio dostupnijima generalnoj publici.

[Editirano 29.3.2010. 9:02:00 by crawl]
Korisnik je offlineilegal
Diskutant #555311

Broj postova: 130
29.3.2010. 10:15 | Naslov: RE: Pitanje???-Cuckold hotwife odnos Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Nuna41]

a ne znam baš puno takvih.... prije bi oni u kombinaciji sa dvije žene.....

to je puno bolja kombinacija.......

Index.hr Forum -> Život -> Seks
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 32 33 34 35 36
caching

Aktivne teme
7:05 KAMO IDETE VEČERAS? by Published