Index.hr

6:14 • 28.7.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinecrroser
Diskutant #26495

Broj postova: 54
6.5.2004. 12:27 | Naslov: Prikaži/Sakrij | Citiraj

Zaljubio sam se u udatu ženu, k tome je još žena moga prijatelja, dopisujem se s njom na indexu a ona ni ne zna tko sam...pomozite mi što da radim?
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineNika_07
Diskutant #15609

Broj postova: 9022
6.5.2004. 12:34 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

budi iskren i reci joj tko si
Korisnik je offlineninochka
Diskutant #14709

Broj postova: 1113
6.5.2004. 12:34 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by crroser:
Zaljubio sam se u udatu ženu, k tome je još žena moga prijatelja, dopisujem se s njom na indexu a ona ni ne zna tko sam...pomozite mi što da radim?

laz kao dobar pocetak, pitam se cega? jezim se takvih prijatelja i njihove iskrenosti.
Korisnik je offlinesilver_fish
Diskutant #985

Broj postova: 8998
6.5.2004. 12:40 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

uh ! kaj si se zapetljal
Diskutant #15609

6.5.2004. 12:44 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by ninochka:
laz kao dobar pocetak, pitam se cega? jezim se takvih prijatelja i njihove iskrenosti.
nina, nemoj biti tako oštra...ponekad i ne znamo sa kim tipkamo...vjeruj, meni se desilo da sam tipkala sa mojim poslovnim partnerom...on je lagao...osjećala sam se grozno...kasnije se i on osjećao još groznije od mene...najbolja mi je bilo kad je shvatio tko sam i napisao "-isuse, pak ti si Ivekova žena"....
mjesecima nije dolazio kod mene...a onda kad je jednom prilikom bio prisiljen doći vidjela sam strah u njegovim očima...bojao se da ću spomenuti njegove laži i naš razgovor na chatu...nisam ništa rekla ni spomenula....
drugi dan me nazvao i zahvalio što nisam u niti jednom trenu dala do znanja da je samo kukavica i osoba koja je u stanju lagati da bi došao do nećega...
ako pogledaš samo smo ljudi sa svim mogučim manama i vrlinama...
Korisnik je offlineboem
Diskutant #15606

Broj postova: 1147
6.5.2004. 12:47 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Uh stari ti imaš 2 velika problema:

1.Zaljubljen a da ona nezna tko si (KAJ JE JAKO DJETINJASTO)
2.Zaljubljen u ženu svog prijatelja kaj ti mu stvari i nije jer kakav si ti to prijatelj?

SAVJET: Kloni se bedastoća izgubit ćeš SVE!
Korisnik je offlinestarfucker
Diskutant #12423

Broj postova: 30808
6.5.2004. 12:52 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Pošalji joj čokoladu Volim te možeš i svoju slikicu priložiti
Korisnik je offlinepureheaven
Diskutant #24826

Broj postova: 161
6.5.2004. 12:52 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

o tome trebas ti razmisliti, i dobro razmisli jer u ovakvoj situaciji u kojoj si ti mislim da ces vise izgubiti nego dobiti...previse je komplicirano...a i sam znas da je tako...sretno
Korisnik je offlineninochka
Diskutant #14709

Broj postova: 1113
6.5.2004. 12:57 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by Nika_07:
nina, nemoj biti tako oštra...ponekad i ne znamo sa kim tipkamo...vjeruj, meni se desilo da sam tipkala sa mojim poslovnim partnerom...on je lagao...osjećala sam se grozno...kasnije se i on osjećao još groznije od mene...najbolja mi je bilo kad je shvatio tko sam i napisao "-isuse, pak ti si Ivekova žena"....
mjesecima nije dolazio kod mene...a onda kad je jednom prilikom bio prisiljen doći vidjela sam strah u njegovim očima...bojao se da ću spomenuti njegove laži i naš razgovor na chatu...nisam ništa rekla ni spomenula....
drugi dan me nazvao i zahvalio što nisam u niti jednom trenu dala do znanja da je samo kukavica i osoba koja je u stanju lagati da bi došao do nećega...

sorry, nika, ali iskrenost mi je jako bitna u zivotu. ne podnosim niti imam razumijevanja niti tolerancije za neiskrene osobe, pogotovo one koje smatram prijateljima.

bijah u slicnoj situaciji, zapravo ne toliko slicnoj jer se ta osoba nije dopisivala sa mnom, no na moj razgovor kao prijatelja s prijateljem reagirao je s "to se tebe ne tice. to je nas brak."

trebah se naci s njegovom zenom, no nisam mogla. kako pogledati u oci i lagati joj (jer prikrivanje istine o necemu sto je jako bitno je takodjer laz, ma kako se zavaravali da je to u necijem "najboljem" interesu)?! trebala bih jednu laz njoj najblize osobe na svijetu zamijeniti drugom lazi njene prijateljice??? ne mogu....i grizem se duboko i jako...

prema neiskrenim ljudima, kojima internet sluzi kao loviste, nemilosrdna sam i uzasna.... i kao sto ti kazes, ok svi smo ljudi s vrlinama i manama, od krvi i mesa....

laz ne volim, ne toleriram, ne podnosim i borim se protiv takvih ljudi kako god znam.... u prvom redu - maknem ih od sebe....
Korisnik je offlinezelimvelikog
Diskutant #25362

Broj postova: 155
6.5.2004. 13:01 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by Nika_07:

sorry, nika, ali iskrenost mi je jako bitna u zivotu. ne podnosim niti imam razumijevanja niti tolerancije za neiskrene osobe, pogotovo one koje smatram prijateljima.

bijah u slicnoj situaciji, zapravo ne toliko slicnoj jer se ta osoba nije dopisivala sa mnom, no na moj razgovor kao prijatelja s prijateljem reagirao je s "to se tebe ne tice. to je nas brak."

trebah se naci s njegovom zenom, no nisam mogla. kako pogledati u oci i lagati joj (jer prikrivanje istine o necemu sto je jako bitno je takodjer laz, ma kako se zavaravali da je to u necijem "najboljem" interesu)?! trebala bih jednu laz njoj najblize osobe na svijetu zamijeniti drugom lazi njene prijateljice??? ne mogu....i grizem se duboko i jako...

prema neiskrenim ljudima, kojima internet sluzi kao loviste, nemilosrdna sam i uzasna.... i kao sto ti kazes, ok svi smo ljudi s vrlinama i manama, od krvi i mesa....

laz ne volim, ne toleriram, ne podnosim i borim se protiv takvih ljudi kako god znam.... u prvom redu - maknem ih od sebe....
potpisujem
Korisnik je offlineNeven
Diskutant #1862

Broj postova: 3814
6.5.2004. 13:04 | Naslov: zelimvelikog Prikaži/Sakrij | Citiraj

Je li zaista potrebno quotati 30 linija teksta da bi ispod toga napisala "potpisujem"?

Ako ne znas quotati, zamoli nekog da te poduci.
Korisnik je offlinezelimvelikog
Diskutant #25362

Broj postova: 155
6.5.2004. 13:05 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by Neven:
Je li zaista potrebno quotati 30 linija teksta da bi ispod toga napisala "potpisujem"?

Ako ne znas quotati, zamoli nekog da te poduci.
evo zamolila bih tebe
Korisnik je offlinedamir31
Diskutant #17468

Broj postova: 30674
6.5.2004. 13:07 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

iskreno to je jako teško...otvoreno joj reci.
Korisnik je offlinecrroser
Diskutant #26495

Broj postova: 54
6.5.2004. 13:08 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ako joj kažem sve ću izgubiti
Diskutant #15609

6.5.2004. 13:11 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

svi koji me poznaju znaju da najviše na svijetu mrzim laž i ulizivanje...zato sam i rekla u prvom postu da bude iskren i da joj veli tko je...sada dok još nije kasno
Diskutant #15609

6.5.2004. 13:12 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

a kaj možeš izgubiti...nju ionako ne možeš imati jer je ima ON...u svakom slučaju joj reci tko si....možda ti ipak dozvoli da popijete kavu negdje u dvoje...
Korisnik je offlineNeven
Diskutant #1862

Broj postova: 3814
6.5.2004. 13:12 | Naslov: zelimvelikog Prikaži/Sakrij | Citiraj

evo zamolila bih tebe

Izmedju QUOTE zagrada u prozoru za pisanje posta stoji tekst koji zelis qotati/naglasiti/izdvojiti. To ne mora (i u pravilu ne bi smio biti) kompletan tekst posta na koji odgovaras, nego samo konkretan dio na koji odgovaras. Ako ne odgovaras na nista konkretno iz posta, nemoj uopce nista quotati. Takodjer, osim u slucaju da nisi iskusni forumas (a nisi), nemoj koristiti jedan par QUOTE zagrada unutar drugih, jer tako postovi gube na preglednosti.

Izuzetno je nepozeljno quotati na nacin kako si to napravila gore, dakle quotati ogroman tekst i onda dopisati jednu rijec.

Nadam se da je sad malo jasnije.
Korisnik je offlinepureheaven
Diskutant #24826

Broj postova: 161
6.5.2004. 13:12 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

dobro je sto znas da ces izgubiti sve...distanciraj se od nje, nemoj komunicirati s njom dok ne sredis osjecaje...
Korisnik je offlinestarfucker
Diskutant #12423

Broj postova: 30808
6.5.2004. 13:14 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Sve je to lijepo što pišeš i istinito. Zato bolje šuti , kenjaj i proči će te, pogotovo ako s njene strane nema znakova.
Žena je pun svijet, a prijatelje biraš i cijeniš

sad me buju popljuvali
Diskutant #15609

6.5.2004. 13:24 | Naslov: RE: KAKO DA JOJ KAŽEM DA JE VOLIM? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by starfucker:
sad me buju popljuvali
nek samo netko proba, evo ja ti dajem pusicu onak iza vuha

Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište
Stranica: 1 2 3
caching

Aktivne teme
7:05 KAMO IDETE VEČERAS? by Published