Index.hr

5:20 • 21.11.2017. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Uskratiti plagijatorici moderaturu! (Tema)

Moved by:Glycerine
 topic locked
Stranica: 1 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineLudUm
Diskutant #47610

Broj postova: 2750
14.11.2007. 23:26 | Naslov: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Gliče,
hoćeš ti više uskratiti plagijatorici moderaturu ili ti je u interesu da briše svaki upis osoba koje joj nisu po volji?

Prevršila je svaku mjeru!

vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinekrivaDrina
Diskutant #155391

Broj postova: 2430
14.11.2007. 23:39 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Nemoj tako, ona je autorica i ovog teksta:

Bony7
Moderator
Diskutant #172689

Broj postova: 12928
8.11.2007 12:34 | Naslov: RE: Manufacturing Consent Prikaži/Sakrij | Citiraj

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Ne. Upitnik označava upitne rečenice, pitanja koje se može sastojati od jedne riječi ili više njih. Upitnik dolazi i kod retoričkih pitanja koja ne traže odgovor. Ako nekoliko upitnih rečenica slijedi jedna iza druge, a čine smislenu cjelinu, upitnik se može staviti samo iza posljednje, a ostale se odjeljuju zarezom ili povezuju veznicima. Ako se pita samo jednim dijelom rečenice, upitnik se stavlja iza te riječi ili dijela, a dalje se nastavlja malim slovom. Upitnik ne dolazi iza neupravnih pitanja. Ako upitna rečenica završava vokativom, ostavlja se upitnik i ne dodaje uskličnik. Upitnik u naslovima ne dolazi ako rečenica nagoviješta objašnjenje, a ne pitanje. Upitnik može stajati kao znak šutnje u razgovoru. Ako je neki podatak nepotvrđen ili nesiguran, može se upitnik staviti unutar zagrada da bi se označila ta nepouzdanost.

E sad mi reci koji od ovih upitnika ti mislis da se odnosio u naslovu?

[Editirano 8.11.2007 12:36:00 by Bony7] 

koji je kvalitetom zaslužio da se nađe na ovoj stranici

http://search.mywebsearch.com/mywebsearch/GGcached.jhtml?pg=GGmain&ord=0&action=click&searchfor=wapedia.mobi%252Fhr%252FUpitnik&curl=http%3A%2F%2Fwapedia.mobi%2Fhr%2FUpitnik&isDirResults=false&tpr=&cid=RW06ODmgc2MJ&st=bar&ptnrS=ZNxdm37934&ct=GC

ako ne radi ukucaj u tražilicu

[Editirano 15.11.2007. 0:15:00 by krivaDrina]
Korisnik je offlineMediterra_Neo
Diskutant #289525

Broj postova: 433
15.11.2007. 00:07 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

"Wapedia
Upitnik - Cached
this page doesn't exist."

Izgleda da ti link ne valja.

Imaš koji drugi?
Korisnik je offlineJane
Diskutant #1000

Broj postova: 3861
15.11.2007. 00:11 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

mislim da moderatorica ne shvaća da privatizira forum
na pp me traži da joj kažem privatno ako imam kakav problem "u vezi nje" (pravilno se kaže u vezi s njom)

FORUM JE JAVAN

moderatorice, TVOJ RAD JE JAVAN

I NE VALJA

i to ti se mora JAVNO reći, a ti briši, tako ćeš ispast pametnija

na forumu su pozaključavane sve teme na prijedlozima i kritikama
to je sramota i raj za pp-anje

i put u krasankurac

Korisnik je offlineSliw.
Diskutant #265229

Broj postova: 27818
15.11.2007. 00:14 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

malo vegete

moj glas za uskracivanje

[Editirano 15.11.2007. 0:21:00 by Sliw.]
Korisnik je offlineannalis
Diskutant #18181

Broj postova: 18704
15.11.2007. 00:27 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Jane]

mislim da moderatorica ne shvaća da privatizira forum
na pp me traži da joj kažem privatno ako imam kakav problem "u vezi nje" (pravilno se kaže u vezi s njom)

FORUM JE JAVAN

moderatorice, TVOJ RAD JE JAVAN

I NE VALJA

i to ti se mora JAVNO reći, a ti briši, tako ćeš ispast pametnija

na forumu su pozaključavane sve teme na prijedlozima i kritikama
to je sramota i raj za pp-anje

i put u krasankurac

upravo sam saznala da sam intelektualna osoba.

i da nastavim u revijalnom tonu - mislim da je fuj krađa nečijeg - bilo čijeg - intelektualnog vlasništva. također nije u redu doslovce kopirati upis, pa bio on i sa wikipedie, te ga prodat pod svoju umotvorinu.

i neću promijeniti mišljenje samo zato što je moj topic, odjednom, otključan.

živili!
Korisnik je offlineJane
Diskutant #1000

15.11.2007. 00:52 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

i onda kad ja kažem da je plagiranje pekića izvedeno kao razgovor s duhovima (nevjerojatno komična situacija: bez ijedne svoje riječi, plasira pekića dio po dio, i tako razgovara s diskutantom - mislim da je to bio _ivan_, a njemu svejedno)

dakle, kad kažem da je plagiranje izvedeno kao razgovor s duhovima, onda se to pobriše
a zašto? negdje piše da diskutanti moraju glumiti retarde, ništa ne vidjeti?

to se zove plagiranje na kvadrat: rasprava se direktno lažira intelektualnom krađom, dokrajči krivotvorenjem.

i onda bi se svi trebali praviti kao da se ništa nije dogodilo?
(tako je i izgledalo, jer se svaka reakcija, aluzija, smjesta micala: ludUm je napisao genijalan postić, potpuno ontopic, i to je otišlo frk. meni je to žao. što su vam krivi genijalni postići?) 

[Editirano 15.11.2007. 1:00:00 by Jane]
Korisnik je offlineOdbor
Diskutant #170376

Broj postova: 1241
15.11.2007. 01:52 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

te intelaktualke bez etike su nesto jezivo.
Korisnik je offlinekrava_rumenka
Diskutant #265270

Broj postova: 34
15.11.2007. 10:03 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Banirajte više ovu stoku. Dopizdili su i vragu i bogu sa svojim tužakanjima i prozivanjima. Nek osnuju svoj private forum na kojem će jedan drugog lizati u guzicu.
Korisnik je offlineaine
Diskutant #169845

Broj postova: 11040
15.11.2007. 10:09 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

ti si kravo rumenko skroz seksi. dok jedeš govna.
Korisnik je offlinekrivaDrina
Diskutant #155391

Broj postova: 2430
15.11.2007. 10:55 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Odbor]

te intelaktualke bez etike su nesto jezivo.
Ma što nemaju etike, lako za to, al što nemaju vremena na četiri-pet do sada otkrivenih plagiranih postova prikeljiti linkove, to je jezivo.
Korisnik je offlineBony7
Diskutant #172689

Broj postova: 16891
15.11.2007. 13:42 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [krivaDrina]

Ma što nemaju etike, lako za to, al što nemaju vremena na četiri-pet do sada otkrivenih plagiranih postova prikeljiti linkove, to je jezivo.

Gdje je tvoja etika? Dosla si da kopas po komentarima bez ikakvog truda da ih ispravis. Nastavila si da bojkotiras. Po tvome, nitko na ovom forumu nije dorastao raspravi. Od nikoga se ovdje ne ocekuje da stavlja kompletnu bibiliografiju po postovima pa ni od tebe. Koliko god se ti trudila da dokazes da sam potkovana i neoriginalna, moj savjet ti je da ne gubis svoje dragocijeno vrijeme na meni. Toliko o tome. Ako imas jos kojih pitanja, slobodno ih uputi na moj pp. Hvala.
Korisnik je offline_butalinkica
Diskutant #268420

Broj postova: 2265
15.11.2007. 13:58 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

previse serete!

kupite si čips i nadite si posao, ili jebite nesto..........
jebala vas moderatorica.........
ili kad bi barem mene ta moderatorica
Korisnik je offlineJane
Diskutant #1000

15.11.2007. 15:50 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [_butalinkica]

jebala vas moderatorica.........

pa jebe nas sve u zdrav mozak, to jedino i radi

nikad index takvog moderatora vidio nije. bilo je onih bez stava, ali nisu plagirali. bilo je onih koji su brisali više nego što treba, ali ne i kritike na svoj račun. pa nema jadnijeg

Korisnik je offlineBony7
Diskutant #172689

Broj postova: 16891
15.11.2007. 16:00 | Naslov: RE: Uskratiti plagijatorici moderaturu! Prikaži/Sakrij | Citiraj

Potok koji izvire probija se prema naprijed, odbija zastati, uziva u suncanom danu i ceka ribice.

Index.hr Forum -> Admin -> Odlagalište
Stranica: 1
caching

Aktivne teme