Index.hr

9:25 • 16.9.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

sok od bazge (odnosno kako neki vele od ''''zove'''') (Tema)
stranica 3

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Gastronomija

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinemc_rizla
Diskutant #125636

Broj postova: 1032
12.11.2006. 02:42 | Naslov: sok od bazge (odnosno kako neki vele od ''''zove'''') Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja apsolutno obozavam sok od bazge, volim popiti i caj od bazge, jednostavno imaju super okus... ima za kupiti u trgovinama sok od bazge i jabuke, i mogu reci da je dosta dobar, ali nista se nemoze mjeriti sa domacim.. ali ovisno kako tko radi, nisu mi svi ukusni...
volite li vi sok od bazge? ili caj? znate li kako napraviti? hvala...
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offline24_Heures_du_Mans
Diskutant #146384

Broj postova: 636
12.11.2006. 02:45 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

ja apsolutno obozavam sok od bazge, volim popiti i caj od bazge, jednostavno imaju super okus... ima za kupiti u trgovinama sok od bazge i jabuke, i mogu reci da je dosta dobar, ali nista se nemoze mjeriti sa domacim.. ali ovisno kako tko radi, nisu mi svi ukusni...

Volim..ali ne kupujem ove kemije iz ducana...a domaceg neznam gdje nabaviti...
Diskutant #125636

12.11.2006. 02:47 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [24_Heures_du_Mans]

Citat [mc_rizla]

Volim..ali ne kupujem ove kemije iz ducana...a domaceg neznam gdje nabaviti...
da to i mene muci... mama mi nezna to raditi, a neznam nikoga ni u susjedstvu ni nigdje di mogu nabaviti... 
Diskutant #146384

12.11.2006. 02:48 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

da to i mene muci... mama mi nezna to raditi, a neznam nikoga ni u susjedstvu ni nigdje di mogu nabaviti... 

Kao prvo..gdje uopce ju i nabrati prije pripreme a da nije zagadjena negdje uz cestu i slicno...
Diskutant #125636

12.11.2006. 02:49 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

Kao prvo..gdje uopce ju i nabrati prije pripreme a da nije zagadjena negdje uz cestu i slicno...

da to je isto veliki problem...
Diskutant #146384

12.11.2006. 02:51 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

Jedino...postoji vjerojatnost..da one bakice po placevima mozda imaju tu i tamo za zdilati...ali ne tumaram tamo pa ne mogu tocno tvrditi...
Diskutant #125636

12.11.2006. 02:51 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

Jedino...postoji vjerojatnost..da one bakice po placevima mozda imaju tu i tamo za zdilati...ali ne tumaram tamo pa ne mogu tocno tvrditi...

da ni ja isto... ali u danasnje vrijeme ni bakicama na placu nemres vjerovat, nikad se nezna kaj one denu nutra...
Diskutant #146384

12.11.2006. 02:53 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

da ni ja isto... ali u danasnje vrijeme ni bakicama na placu nemres vjerovat, nikad se nezna kaj one denu nutra...

hehe...ali kaj onda preostaje..jedino ovo iz ducana ili otici negdje u manja mjesta i zicati od kuce do kuce hoce li tko prodati ako ima...
Diskutant #125636

12.11.2006. 02:54 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

hehe...ali kaj onda preostaje..jedino ovo iz ducana ili otici negdje u manja mjesta i zicati od kuce do kuce hoce li tko prodati ako ima...
da... nazalost...
Diskutant #146384

12.11.2006. 02:56 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

da... nazalost...

Nego...sada sam se sjetio...u DMu mislim da sam vidio od ALNATURA-e taj sok...kao garantiraju da je BIO porijekla...pa zasto ne probati...ne tvrde valjda takvo porijeklo bez veze...
Diskutant #125636

12.11.2006. 02:58 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

da... nazalost...

Nego...sada sam se sjetio...u DMu mislim da sam vidio od ALNATURA-e taj sok...kao garantiraju da je BIO porijekla...pa zasto ne probati...ne tvrde valjda takvo porijeklo bez veze...
ma tvrde oni svasta... tko to zna... danas i na placu kod bakica kaj vele da je iz vrta, nemres biti ziher da je stvarno, nego velika vecina je GMO...
Diskutant #146384

12.11.2006. 03:00 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

ma tvrde oni svasta... tko to zna... danas i na placu kod bakica kaj vele da je iz vrta, nemres biti ziher da je stvarno, nego velika vecina je GMO...

A dobro..ali tko bakicu kontrolira...ove valjda kaj imaju tu naljepnicu gore netko valjda i nadgleda...
Korisnik je offlinemalena_suza_u_oku
Diskutant #160199

Broj postova: 314
12.11.2006. 03:00 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

da, ok je taj sok... al caj nisam probala
Diskutant #146384

12.11.2006. 03:01 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

A dobro..ali tko bakicu kontrolira...ove proizvodjace kaj imaju tu naljepnicu gore netko valjda i nadgleda...

Diskutant #125636

12.11.2006. 03:01 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mc_rizla]

A dobro..ali tko bakicu kontrolira...ove valjda kaj imaju tu naljepnicu gore netko valjda i nadgleda...

da... a mozda i je bio porijekla... ma neznam... mozda bas kupim da probam...
Korisnik je offlineSplichanka_
Diskutant #165650

Broj postova: 266
12.11.2006. 16:49 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

bude mi zlo od toga soka
Korisnik je offlinemara_
Diskutant #163282

Broj postova: 864
12.11.2006. 16:50 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

obožavam taj sok
Korisnik je offlineefica
Diskutant #165595

Broj postova: 9982
12.11.2006. 16:51 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Od frendice baka radi sok od bazge... jedna flaša je za mene!!
Korisnik je offlineadvocatadiaboli
Diskutant #124719

Broj postova: 9261
12.11.2006. 17:11 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ne znam za sok,sirup pravim, trebala bih ga potražit.
Čaj je izvrstan za prehladu i zagrijavanje.

Sirupod cvijeta (cvata) bazge.

[Editirano 13.11.2006. 19:26:00 by advocatadiaboli]
Diskutant #125636

12.11.2006. 19:36 | Naslov: RE: sok od bazge (odnosno kako neki vele od '''''''... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [efica]

Od frendice baka radi sok od bazge... jedna flaša je za mene!!

moze i meni jedna, dvje,  tri

Index.hr Forum -> Život -> Gastronomija
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7
caching

Aktivne teme