Index.hr

12:57 • 27.8.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Kako vratiti povjerenje nakon prevare? (Tema)
stranica 3

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Cafe Bar -> Cafe Bar

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinemrak10
Diskutant #45934

Broj postova: 8432
11.8.2005. 14:26 | Naslov: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Dosta smo raglabali o prevarama, zašto kako... Interesira me jeste li ikad razmišljali o sljedećem. Uzmimo hipotetski: prevario vas je partner, saznali ste to. Naravno povrijeđeni ste, preispitate se, jednostavno ne znate gdje ste pogriješili (kako ste 'natjerali' partnera na takav čin). I nemrete dokučit odgovor. Ipak, jako volite partnera i spremni ste mu oprostiti nevjeru. Kako se 'osigurati' da vas on/ona neće ponovno povrijediti? Kako vratiti izgubljeno povjerenje, kako ponovno vjerovati partneru?
Ja zaista ne znam odgovor. Mislim da je prevarom napravljena nepopravljiva šteta...
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineTito_tz
Diskutant #100393

Broj postova: 19
11.8.2005. 14:27 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mrak10]

Ja zaista ne znam odgovor. Mislim da je prevarom napravljena nepopravljiva šteta...
Potpisujem!!!
Korisnik je offlinekalypsa
Diskutant #45472

Broj postova: 8424
11.8.2005. 14:28 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

true...nema popravka nakon toga...bar ne kod mene. Razbijenu čašu je nemoguće sastaviti..Da on neznam šta napravi uvijek bi bila sumnjičava i to bi me izjedalo iznutra...
Korisnik je offlinealessia
Diskutant #39024

Broj postova: 13515
11.8.2005. 14:28 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

zasto bi uopće razmišljali u smjeru da smo pogriješili što nas partner vara?

ne mora uopće biti do nas, mogu ljudi prevariti i osobu koju jako vole

a glede štete......ovisi o vrsti prevare
Korisnik je offlinebambiznak
Diskutant #42146

Broj postova: 5928
11.8.2005. 14:29 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

A zašto bih moram tim činom izgubiti povjerenje u njega?
Korisnik je offlinesar_planinac
Diskutant #73409

Broj postova: 611
11.8.2005. 14:29 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

pištoljem
Korisnik je offlinedee10000
Diskutant #20744

Broj postova: 2722
11.8.2005. 14:35 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ako si već odlučio ostati sa tom osobom onda to moraš riješiti sa sobom. garancija nema nikada a ne samo nakon prevare. izgubljeno povjerenje se vraća vremenom, kad si partneri ponašanjem dokazuju to povjerenje. tada se nećeš morat pitat tko je kriv nego ćeš to shvatit kao grešku koja se nikad nije ni trebala desiti al kad je već tu treba je zaboraviti. naravno, ima puno vrsta prevare. neke se nikad ne opraštaju

[Editirano 11.8.2005. 14:36:00 by dee10000]
Korisnik je offlinealways_in
Diskutant #69291

Broj postova: 32108
11.8.2005. 14:37 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ko kaže da ima povratka....
Korisnik je offlinecb
Diskutant #1822

Broj postova: 2759
11.8.2005. 14:39 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Apsolutno povjerenje je samo iluzija u koju se uljuljkujemo jer nismo dovoljno emotivno jaki za realni život. Mala doza sumnjičavosti je zdrav pristup. Zdrav po sebe samoga.
Korisnik je offlinemarkofilip
Diskutant #43187

Broj postova: 42079
11.8.2005. 14:41 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

jako dobra tema, izgleda da su puno toga svi rekli o prevarama, a o posledicama se izgleda ne želi pričati
Korisnik je offlineArmadaDubai
Diskutant #99551

Broj postova: 340
11.8.2005. 14:44 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [markofilip]

jako dobra tema, izgleda da su puno toga svi rekli o prevarama, a o posledicama se izgleda ne želi pričati

E da mene cura prevari, to bi bilo to, bez diskusije. Finito. Ne bih joj nikada vise mogao vjerovati, a evza ne moze postojati bez povjerenja. Iako volim moju malu vise nego sto sam ikada mislio da cu moc voljeti, znam da me prevari bi to bilo to. Slomila bi me, ali bi vise slomila sama sebe. Ljudi koji te prevare nisu dostojni biti s tobom, simple as that!
Korisnik je offlineevinious_
Diskutant #96510

Broj postova: 208
11.8.2005. 14:47 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Nema povratka
Diskutant #39024

11.8.2005. 14:51 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ajd vi koji napišete " nema povratka"  udostojite nas opširnijim odgovorom

kako? zašto? kome nema povratka? život propao?
Korisnik je offlinesensual_l
Diskutant #100028

Broj postova: 3305
11.8.2005. 14:52 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ima povratka
Diskutant #39024

11.8.2005. 14:52 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [cb]

Apsolutno povjerenje je samo iluzija u koju se uljuljkujemo jer nismo dovoljno emotivno jaki za realni život. Mala doza sumnjičavosti je zdrav pristup. Zdrav po sebe samoga.

krasno je početi živjeti realan život i shvatiti da se i to može i pri tome ostati zdrav

Korisnik je offlinebambiznak
Diskutant #42146

Broj postova: 5928
11.8.2005. 14:53 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [sensual_l]

ima povratka
da , za nas koji bi mogli to oprostiti i iz toga izvući ponešto dobroga
Korisnik je offlinefolow_me
Diskutant #101369

Broj postova: 2071
11.8.2005. 14:54 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [sensual_l]

ima povratka

da tebi.....
kada je to tebi kao pojesti cokoladu....

Korisnik je offlineevinious_
Diskutant #96510

Broj postova: 208
11.8.2005. 14:56 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [sensual_l]

ima povratka

...ima,ali onda je jeb... teško održati tu vezu..
Korisnik je offlinesensual_l
Diskutant #100028

Broj postova: 3305
11.8.2005. 14:57 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [evinious_]

Citat [sensual_l]

ima povratka

...ima,ali onda je jeb... teško održati tu vezu..
          ovisi...nekad postane i čvršća nego što je bila
Diskutant #39024

11.8.2005. 14:57 | Naslov: RE: Kako vratiti povjerenje nakon prevare? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ajd ovako..........tko je nama kriv ako kao sljepci vjerujemo da smo dostatni jednoj osobi za cijeli život, da zadovoljavamo sve njegove potrebe i sad i uvijek i zauvijek?
sami smo si krivi naravno!

neki misle da su im oči otvorene i da sve vide i znaju a um im je sljep

Index.hr Forum -> Cafe Bar -> Cafe Bar
Stranica: 1 2 3 4
caching

Aktivne teme
7:05 KAMO IDETE VEČERAS? by Published