Index.hr

4:44 • 21.7.2017. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Prijava bugova i tehničkih problema (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Index ITD -> Bloger.hr

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineindex
Diskutant #2

Broj postova: 10443
25.3.2009. 17:25 | Naslov: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Obavezno pročitati UPUTE.

[Editirano 26.3.2009. 18:01:00 by index]
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinezdravko-mamic
Diskutant #459019

Broj postova: 1
19.4.2009. 16:22 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Imam problem pri upisivanju novog posta...

Moj blog: http://www.zdravko-mamic.bloger.hr/

Problem: Nemam onog izbornika iznad da ubacim sliku, link, centriram tekst... Ne mogu pastat kopirani tekst...

Slika: http://i41.tinypic.com/2elb66o.jpg

Unaprijed hvala na riješavanju problema!
Korisnik je offlineindex
Diskutant #2

21.4.2009. 13:58 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Spomenuti se problem obično pojavljuje na nekim browserima, npr. Opera i Safari. Koji browser koristite?
Korisnik je offlineozbiljni_k
Diskutant #460730

Broj postova: 2
22.4.2009. 15:42 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Pozdrav.Imam jedan problem,tek sam otvorio blog i ne mogu nikako dodati novi zapis,otvorim novi zapis ali mjesto za text mi je crno tako da ne mogu unijeti nista.
Unaprijed hvala.

moj blog www.ozbiljni_k@live.com
Korisnik je offlineindex
Diskutant #2

23.4.2009. 15:45 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ozbiljni_k]

Pozdrav.Imam jedan problem,tek sam otvorio blog i ne mogu nikako dodati novi zapis,otvorim novi zapis ali mjesto za text mi je crno tako da ne mogu unijeti nista.
Unaprijed hvala.

moj blog www.ozbiljni_k@live.com

To je email adresa, a ne blog.
Korisnik je offlineozbiljni_k
Diskutant #460730

Broj postova: 2
24.4.2009. 17:59 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Joj mene,ja postavio email adresu, a blog je http://ozbiljni_k.bloger.hr/
Opet mi se pojavio onaj problem,prosli put se sam rjesio,ali u cemu je poenta,nekad ka mi je vazno da nesto postavim,ne mogu zbog toga problema...

[Editirano 24.4.2009. 18:00:00 by ozbiljni_k]
Korisnik je offlineRimax
Diskutant #414076

Broj postova: 19151
25.4.2009. 11:12 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

domena je moj nick...rimax... kod kreiranja bloga padao je server i izgleda da nije kreiran do kraja. prikazuje da postoji, ja mogu uci ali dalje od pocetnog otvaranja neide... niti link ispod avata ne radi... prikazuje samo pocetno mjesto za log... hvala...
Korisnik je offlinebijele-udovice
Diskutant #442549

Broj postova: 8
27.4.2009. 18:58 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Mogu li znat zašto mi blog ne radi, svi ostali rade, moj ne?

Blog: http://bijele-udovice.bloger.hr

Unaprijed hvala na odgovoru!
Korisnik je offlinenkblato
Diskutant #436511

Broj postova: 5
27.4.2009. 21:47 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

ista stvar i za www.nkblato.bloger.hr
Korisnik je offlinervr
Diskutant #104714

Broj postova: 2519
28.4.2009. 14:42 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

1. Ne rade mi tagovi na tekstove na index-u!
2. Nepoznat netko mi briše tagove u objavljenom postu, npr. "video" tag nestane!!
3.Ne radi mi vikalica na Bloger.hr
4.Ništ ne radi, nevjerojatno!
5.itd...
Korisnik je offlinervr
Diskutant #104714

Broj postova: 2519
28.4.2009. 14:44 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

6. Ne mogu na VIDEO glasat i stavit komentre, ne radi!!
7. Nemam normalan broj posjeta, jer kao da su filtritane posjete...
Korisnik je offlineindex
Diskutant #2

28.4.2009. 16:38 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ozbiljni_k]

Joj mene,ja postavio email adresu, a blog je http://ozbiljni_k.bloger.hr/
Opet mi se pojavio onaj problem,prosli put se sam rjesio,ali u cemu je poenta,nekad ka mi je vazno da nesto postavim,ne mogu zbog toga problema...

Niste mi rekli ni prvi put, koji browser koristite?
Kako ste riješili prošli put?
Korisnik je offlineindex
Diskutant #2

28.4.2009. 16:42 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Rimax]

domena je moj nick...rimax... kod kreiranja bloga padao je server i izgleda da nije kreiran do kraja. prikazuje da postoji, ja mogu uci ali dalje od pocetnog otvaranja neide... niti link ispod avata ne radi... prikazuje samo pocetno mjesto za log... hvala...
Čini se da zaista nije kreiran do kraja, kolega programer upravo provjerava o čemu se radi.
Korisnik je offlineindex
Diskutant #2

28.4.2009. 16:43 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [bijele-udovice]

Mogu li znat zašto mi blog ne radi, svi ostali rade, moj ne?

Blog: http://bijele-udovice.bloger.hr

Unaprijed hvala na odgovoru!

Bloger na trenutke nije radio uopće, a svima je bio otežan pristup, dakle ne radi se o problemau samo na Vašem blogu.
Diskutant #442549

28.4.2009. 19:33 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

I ja sad vidim da još neki blogovi rade, ali to nije nikakvo opravdanje.

O čemu se radi, i kad bi trebao proradit? Zašto bloger svako malo ima nekih problema?

Unaprijed hvala na iscrpnim odgovorima.
Korisnik je offlineRimax
Diskutant #414076

29.4.2009. 04:07 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [index]
Čini se da zaista nije kreiran do kraja, kolega programer upravo provjerava o čemu se radi.

hvala, stojim na raspolaganju ako treba jos detalja, a bit cu zahvalna ako proradi...pozz
Korisnik je offlineindex
Diskutant #2

29.4.2009. 04:26 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [bijele-udovice]

I ja sad vidim da još neki blogovi rade, ali to nije nikakvo opravdanje.

O čemu se radi, i kad bi trebao proradit? Zašto bloger svako malo ima nekih problema?

Unaprijed hvala na iscrpnim odgovorima.

Bloger ne radi kada kolege vrše radove na opremi ili kada se mijenjaju/održavaju neki dijelovi koda, kao što to upravo činimo.

[Editirano 29.4.2009. 4:27:00 by index]
Diskutant #442549

29.4.2009. 14:29 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [index]

Bloger ne radi kada kolege vrše radove na opremi ili kada se mijenjaju/održavaju neki dijelovi koda, kao što to upravo činimo.

Bloger ne radi kada kolege vrše radove, zašto većina blogova radi a određeni ne rade? Moj ne radi već dva dana?! Ako se već nešto radi na blogeru, to se radi preko noći, da preko dana sasvim normalno funkcionira.

Bloger.hr nije jedino mjesto gdje svi mi možemo imat blog, tako da se potrudite da to posložite.
Korisnik je offlineRimax
Diskutant #414076

29.4.2009. 15:16 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [index]

CESTITKE...BRAVO... hvala decki...
Korisnik je offlineindex
Diskutant #2

29.4.2009. 16:26 | Naslov: RE: Prijava bugova i tehničkih problema Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [bijele-udovice]

Bloger ne radi kada kolege vrše radove, zašto većina blogova radi a određeni ne rade? Moj ne radi već dva dana?! Ako se već nešto radi na blogeru, to se radi preko noći, da preko dana sasvim normalno funkcionira.

Bloger.hr nije jedino mjesto gdje svi mi možemo imat blog, tako da se potrudite da to posložite.

Obavijest o tome možete pronaći na naslovnici Blogera, a Vaš je blog vraćen. Ako primjetite vrijeme moje prošle poruke, vidjet ćete da smo radove i vršili preko noći, s obzirom da je bilo oko 4 ujutro. Neki radovi traju više dana, pa neki blogovi ne rade i preko dana.

Index.hr Forum -> Index ITD -> Bloger.hr
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8
caching

Aktivne teme