Index.hr

3:08 • 30.5.2016. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI

Tv Program

Tv raspored - HRT1, HRT2, NOVA, RTL, DOMA TV, RTL2, NET ,Z1, CINESTAR TV, TV1000, FOX LIFE, FOX CRIME

tv program

Filmovi danas

  • 2215
    DOMA

    Povijest nasilja

    triler drama kriminalistički

    Obiteljski čovjek skriva ubojitu tajnu koja prijeti njegovom novom životu

  • 2000
    DOMA

    Dan obuke

    triler drama kriminalistički

    Idealistu koji želi biti agent za narkotike obučava životom uništen i korumpiran policajac

  • 2105
    HTV1

    Broj 55

    ratni

    Istinita priča o sudbini male skupine hrvatskih vojnika koji upadnu u zasjedu

  • 2100
    MrežaZG

    Razgovori s Bogom

    drama avantura

    Neale nakon prometne nesreće postane invalid i beskućnik koji traži odgovore od Boga

  • 1505
    RTL

    Priča o igračkama: Noć vještica

    animirani avantura

    Ovo nije mjesto kao svako drugo niti je ovo noć kao svaka druga!


Aktivne teme na forumu

07:06Lijepom našom: Gunja (2.dio) (R)
08:24Gluho doba noći, britanski film - Zlatna kinoteka, Dead Of Night (1945)
10:06Pozitivno
10:36Biblija
10:45Marija Bistrica: Misa, prijenos
12:00Dnevnik 1 (T)
12:16Sport
12:19Vrijeme
12:22HAK - promet info
12:31Plodovi zemlje (T)
13:24Rijeka: More
14:00Nedjeljom u dva
15:09Labirint (T)
15:56Mir i dobro
16:26Gospodin Selfridge (4), serija (12) (8/10), Mr Selfridge 4
17:13HAK - promet info
17:15Skica za portret: Irena Podvorac (R)
17:29Prave mućke, američki film, Gambit (2012)
19:00Dnevnik 2 (T)
19:56Vrijeme
19:57Loto 6/45
20:06Duga mračna noć, dramska serija (12) (8/13)
20:57Halo, halo, gledate Radio Zagreb! Zlatko Baloković o svom daru rodnom Zagrebu (2/12)
21:05Broj 55, hrvatski film (12) (R)
22:50Dnevnik 3 (T)
23:12Vijesti iz kulture
23:20Sport (T)
23:26Vrijeme (T)
23:31Samo kulturno, molim
00:17Gospodin Selfridge (4), serija (12) (8/10), Mr Selfridge 4
01:03Nedjeljom u dva
02:03Gluho doba noći, britanski film - Zlatna kinoteka, Dead Of Night (1945)
03:43Samo kulturno, molim
04:23Mir i dobro
04:49Skica za portret: Dario Orioli (R)
04:59Fotografija u Hrvatskoj: Jasenko Rasol (R)
05:09Pozitivno
05:39Dnevnik 2 (R)
06:35TV kalendar
06:55Dobro jutro, Hrvatska
07:04Juhuhu
07:06Tobijin putujući cirkus, crtana serija (20/52) (R)
07:16Pjesmice i brojalice: Zekini jadi (R)
07:18Juhuhu
07:19Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (51/52)
07:30Juhuhu
07:32Pjesmice i brojalice: Darko indijanac (R)
07:35Juhuhu
07:36Pjesmice i brojalice: En den dore (R)
07:39Tuc Muc, crtana serija (1/52) (R), Dipdap
07:42Oto i glazba, crtana serija (9/13) (R)
07:48Pčelica Maja, crtana serija (14/30) (R)
08:12Juhuhu
08:14Mouk, crtana serija (23/62) (R)
08:26Simfolije, animirana serija (24/52) (R)
08:31TV vrtić: Srećka (R)
08:41Ninin kutak za malene: Oslikani kamenčići
08:45Juhuhu
08:47Profesor Baltazar: Hik (R)
08:52Tonko Bonko, crtana serija (9/26) (R), Andy Pandy
08:58Laboratorij na kraju svemira: Mumija (R)
09:05Čarobna ploča - Kontinentalna Hrvatska (R)
09:22Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarno- igrana serija (8/40) (R), Andy's Wild Adventures
09:36Andyjeve divlje pustolovine, dokumentarno- igrana serija (9/40) (R), Andy's Wild Adventures
09:53Slike Indije: Islam i sikhizam, kratki dokumentarni film (7/12) (R), Visions Of India
10:01Detektiv Murdoch (3), serija (12) (9/13), Murdoch Mysteries 3
10:52Istrage gospođice Fisher (3), serija (12) (5/8), Miss Fisher Murder Mysteries 3
11:53Teenozoik
12:20Nećemo reći mladenki (9), zabavno- dokumentarna serija (12) (10/12), Don't Tell The Bride 9
13:21Dobar, bolji, najbolji ... kroz ušicu igle (1) (4/4), The Great British Sewing Bee 1
14:27Sune u Grčkoj, švedski film (R), Sune I Grekland / The Andressons In Greece: All Inclusive (2012)
16:02TV vremeplov - Obrazovno- znanstveni program (6.)
16:44Čuda svijeta: Angkor Wat, kratki dokumentarni film (30/40)
16:50Bit će kako ja hoću (9/10)
17:21Stina pradidova, domoljubne klapske i tamburaške pjesme
17:55Rukometna LP - Final Four (M), prijenos finalne utakmice
18:46Glazba, glazba
18:56Rukometna LP - Final Four (M), prijenos finalne utakmice
19:55Košarka, PH - 1. utakmica finala: Cedevita - Cibona
19:56Rukometna LP - Final Four (M), prijenos finalne utakmice, 1. i 2. produžetak
20:19Košarka, PH - 1. utakmica finala: Cedevita - Cibona, prvo poluvrijeme
20:44Vrijeme na Drugom (T)
20:49Glazba, glazba
20:53Košarka, PH - 1. utakmica finala: Cedevita - Cibona
21:42Poirot (13), serija (12) (5/5), Poirot 13
23:20Anthony Bourdain: Upoznavanje nepoznatog (2), dokumentarna serija (12): Južna Afrika (8/8), Anthony Bourdain: Parts Unknown Ii
00:07Pa to je fantastično! (5), humoristična serija (12) (7/8), Absolutely Fabulous 5
00:36Pad leta 29 (1), serija (5/13), Flight 29 Down 1
00:57Pad leta 29 (1), serija (6/13), Flight 29 Down 1
01:19Noćni glazbeni program - Spotovi
04:32Noćni glazbeni program: Garaža - The Bambi Molesters (R)
05:02Noćni glazbeni program: Parni valjak "Pretežno sunčano", Dom sportova, 24.10.2004. (2. dio), snimka koncerta (R)
05:56Školarci obavještajci (4), serija (8/13) (R), Mi High 4
06:30Juhuhu
06:31Pjesmice i brojalice: En ten tini (R)
06:33Hej Dagi, crtana serija (50/51) (R), Hey Duggee
06:40Juhuhu
06:42Pjesmice i brojalice: Nije lako bubamarcu (R)
06:44Hello Kitty i prijatelji (2), crtana serija (17/23) (R)
07:30Zelfs, Animirana serija
07:40Robocar Poli, Animirana serija
07:50TV izlog, Razno
08:05Slugterra, Animirana serija
08:30Invizimals, Animirana serija
09:00Spužva Bob Skockani, Animirana serija
09:30Mašine priče, Animirana serija
09:35Power Rangers SMF, Animirana serija
10:00Kud puklo da puklo, Igrana serija
11:55Gas do daske 2, Rush Hour 2 (2001)
13:40Celebrity MasterChef, Zabavni program
17:00Vijesti Nove TV, Informativni program
17:10Celebrity MasterChef - nast., Zabavni program
17:45Lud, zbunjen, normalan, Igrana serija
19:15Dnevnik Nove TV, Informativni program
20:10Supertalent, Zabavni program
23:00Zločesta učiteljica, Igrani film
00:50Policijska akademija, Police Academy (1984)
02:35Petak nakon petka, Friday After Next (2002)
03:55Šok terapija, Igrana serija
04:35Kraj programa
04:40Dnevnik Nove TV, Informativni program
05:30Nad lipom 35, Zabavni program
06:40B- Daman, Animirana serija
07:10Lego Ninjago, Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu (2011)
08:00Svemoguća Kim, Kim Possible (2002)
08:25TV prodaja
08:40Bibin svijet, humoristična serija (S1E1/11)
09:15TV prodaja
09:30Bibin svijet, humoristična serija (S1E2/11)
10:10TV prodaja
10:25Ona je najbolja, SHE'S THE MAN (2006)
12:35Oficir i džentlmen, An officer and a gentleman (1982)
15:05Priča o igračkama: Noć vještica, Toy Story of Terror (2013)
15:25Madagaskar 2: Bijeg u Afriku (R), MADAGASCAR: ESCAPE 2 AFRICA (2008)
16:30RTL Vijesti, informativna emisija
16:50Madagaskar 2: Bijeg u Afriku (R), MADAGASCAR: ESCAPE 2 AFRICA (2008)
17:1525 najzabavnijih trenutaka Hrvatske, zabavna emisija (drugi dio)
18:30RTL Danas, informativna emisija
19:10RTL Vrijeme, informativna emisija
19:15Galileo, zabavno- obrazovna emisija (S4E42/50)
20:10Krađa identiteta - TV premijera, Identity thief (2013)
22:25Tron: Nasljedstvo - TV premijera, TRON: Legacy (2010)
00:50Big Brother, reality show (S8E43)
01:55Gospodar zločina, FORCE OF EXECUTION (2013)
03:45Astro show, emisija uživo
04:45RTL Danas (R), informativna emisija
06:35RTL Danas (R), informativna emisija