Index.hr

10:17 • 17.8.2017. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI

Tv Program

Tv raspored - HRT1, HRT2, NOVA, RTL, DOMA TV, RTL2, NET ,Z1, CINESTAR TV, TV1000, FOX LIFE, FOX CRIME

tv program

Filmovi danas

  • 2301
    HTV1

    U obranu svog života

    komedija drama fantastika

    Film se bavi vječnom temom postoji li strašni sud nakon smrti i ima li ičega nakon nje

  • 2300
    NOVA

    Ghost Rider 2: Duh osvete

    akcija fantastika

    Samo Johnny Blaze i njegov alter ego, Ghost Rider, mogu zaustaviti nadolazeću apokalipsu

  • 2225
    MINITV

    Kad lete vrane

    drama animirani fantastika

    Dječak, koji od rođenja nije napustio šumu, mora se suočiti s vanjskim svijetom

  • 1910
    MINITV

    Kad lete vrane

    drama animirani fantastika

    Dječak, koji od rođenja nije napustio šumu, mora se suočiti s vanjskim svijetom

  • 0040
    NOVA

    Što je novo s Morganima?

    komedija drama romantika

    Bježeći pred plaćenim ubojicama bračni par iz New Yorka stiže u mali gradić u Wyomingu


Aktivne teme na forumu

07:00Vijesti
07:05Dobro jutro, Hrvatska
08:00Vijesti
08:06Dobro jutro, Hrvatska
09:01Zaronite s nama: Otočić Mrkan - Cavtat
09:11Capri (2), serija (12) (25/26) (R), Capri
10:11Na vodenome putu (9): Abu Dabi - Šeikovo otočno carstvo, dokumentarna serija (T) (8/19) (R), Mare Tv 9
10:57Bajkovita Hrvatska: Lepoglavska čipka (R)
11:05Kazalište u kući, humoristična serija (24/28)
11:41TV Kalendar (T) (R)
12:00Dnevnik 1 (T)
12:15Sport (T)
12:18Vrijeme (T)
12:26Voli me zauvijek, telenovela (12) (106/142), A Que No Me Dejas
13:08Zaronite s nama: Otočić Mrkan - Cavtat (T) (R)
13:17Slatka kuharica (2): Skradin (T) (5/20)
13:38Lovac na bilje (1): Kamenjak (T) (1/12)
14:09Skitancije, dokumentarna serija (2/5)
15:05George Clarke: Čudesne zamisli (5), dokumentarna serija (6/9) (R), George Clarke's Amazing Spaces 5
15:56Detektiv Murdoch (4), serija (12) (5/13) (R), Murdoch Mysteries 4
16:44TV Kalendar (T) (R)
17:00Vijesti u 17 (T)
17:09Vrijeme (T)
17:10HAK - promet info
17:15Hrvatska uživo
18:00Lijepom našom: Ilok, 1. dio (R)
18:58Vrijeme (T)
19:00Dnevnik 2 (T)
19:42Vrijeme (T)
19:45Tema dana
20:01Ritam ljeta
20:53Zaronite s nama: Otočić Mrkan - Cavtat (T) (R)
21:01Sol života: S okusom mora, dokumentarna serija (T) (3/5)
21:30Novine, dramska serija (12) (T) (7/12) (R)
22:26Dnevnik 3 (T)
22:41Sport (T)
22:45Vrijeme (T)
22:47Vijesti iz kulture (T)
23:01U obranu svog života, američki film (12), Defending Your Life
00:49Nasljednici (2), serija (12) (6/7) (R), Arvingerne 2 / Legacy 2
01:42Detektiv Murdoch (4), serija (12) (5/13) (R), Murdoch Mysteries 4
02:28Hanna, slušaj svoje srce - telenovela (12) (108/130) (R), Hanna, Folge Deinem Herzen
03:11Hanna, slušaj svoje srce - telenovela (12) (109/130) (R), Hanna, Folge Deinem Herzen
03:53Skica za portret (R)
04:08Tema dana (R)
04:20Ritam ljeta (R)
05:11Dinastija (3), serija (12/24) (R), Dynasty 3
05:57Voli me zauvijek, telenovela (12) (106/142), A Que No Me Dejas
06:38TV Kalendar
06:55Dobro jutro, Hrvatska
07:04Juhuhu (R)
07:05Pjesmice i brojalice: Žabe (R)
07:06Nestašne životinje, dokumentarna serija za djecu (19/38) (R)
07:11Juhuhu (R)
07:13Danica i kunić (R)
07:18Pjesmice i brojalice: Mama Kukunka (R)
07:20Juhuhu (R)
07:22Hej Dagi, crtana serija (23/51) (R), Hey Duggee
07:30Ninin kutak za male: Plavoglava i Životunić (R)
07:35TV vrtić: Klackalica (R)
07:47Juhuhu (R)
07:48Žak i Kvak, crtana serija (36/52) (R)
07:59Juhuhu (R)
08:02Mišo i Robin: Krtko (R)
08:07Juhuhu (R)
08:08Njama, njam: Kukuruz (R)
08:14Juhuhu (R)
08:15EBU drama: Brodolomac, češka drama za djecu (R)
08:32Kronike Matta Hattera (3), crtana serija (3/13) (R), Matt Hatter Chronicles 3
08:54Dečki iz dvorca, dokumentarna serija (3/7) (R)
09:03Gem, set, meč (1) - serija za mlade (24/26) (R), 15/Love
09:27Na prvi pogled (3), serija za djecu (17/26), Foudre 3
09:53Idemo na put s Goranom Milićem: Južna Amerika - Paragvaj (6/9)
10:39Čarolija (4), serija (12) (33/52) (R)
11:37Čarolija (4), serija (12) (34/52) (R)
12:32Svaki dan dobar dan: Hrana kao lijek
13:14Hit dana
13:19Glazbeni spotovi
13:37Degrassi (12), serija za mlade (36/40), Degrassi Next Generation 12
14:01Degrassi (12), serija za mlade (37/40), Degrassi Next Generation 12
14:25Slučaj Bruckner, njemački film (12) (R), Der Fall Bruckner (2014)
16:00Regionalni dnevnik (T)
16:44Milostiva prije svega (2), humoristična serija (10/10) (R), Keeping Up Appearances 2
17:16Svlačionica: Split od A do Ž
17:57Bitange i princeze (3), humoristična serija (12) (12/20)
18:34Hit dana (R)
18:39Glazbeni spotovi
18:55Nogomet, EL - 4. predkolo: Dinamo - Skenderbeu, prijenos 1. utakmice
19:51Glazbeni spotovi
20:05Nogomet, EL - 4. predkolo: Dinamo - Skenderbeu, prijenos 1. utakmice
20:55Nogomet, EL - 4. predkolo: Everton - Hajduk, prijenos 1. utakmice
22:57Nogomet, EL - 4. predkolo: Osijek - Austrija Beč, snimka 1. utakmice
00:27Bitange i princeze (3), humoristična serija (12) (13/20) (R)
01:03POPROCK.HR (R)
01:33Noćni glazbeni program - Spotovi
03:52Noćni glazbeni program: 2nd Croatian Blues Challenge (studio Bajsić, 2011.)
05:04Noćni glazbeni program: Cubismo - 15 godina, snimka koncerta, 2.dio (2011.)
06:05POPROCK.HR (R)
06:36Džepni djedica (1), serija za djecu (21/26) (R), Grandpa In My Pocket 1
06:48Džepni djedica (1), serija za djecu (22/26) (R), Grandpa In My Pocket 1
07:25Najbolje godine, Igrana serija
08:15TV izlog, Razno
08:30Pod sretnom zvijezdom, Igrana serija
09:30IN magazin, Zabavni program
10:20Neželjena snaha, Igrana serija
11:20Bit ćeš moja, Igrana serija
12:20Nauči me voljeti, Igrana serija
14:00Vijesti Nove TV, Informativni program
14:10Nad lipom 35, Zabavni program
15:15Najbolje godine, Igrana serija
16:15Lud, zbunjen, normalan, Igrana serija
17:00Vijesti Nove TV, Informativni program
17:30IN magazin, Zabavni program
18:20Neželjena snaha, Igrana serija
19:15Dnevnik Nove TV, Informativni program
20:15Bit ćeš moja, Igrana serija
21:10Nauči me voljeti, Igrana serija
22:40Večernje vijesti, Informativni program
23:00Ghost Rider 2, Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011)
00:40Što je novo s Morganovima?, Did You Hear About the Morgans? (2009)
02:20Djevojke na zadatku, Igrana serija
03:40Astro savjetnik, Astro show
04:40Kraj programa
05:00Dnevnik Nove TV, Informativni program
05:55Nad lipom 35, Zabavni program
06:45Psići u ophodnji, Animirana serija
07:15Lego Friends (R), animirana serija (S1E7/16)
07:40Pingvini s Madagaskara (R), animirana serija (S2E4/39)
08:00TV prodaja
08:15Pet na pet (R), kviz (S4E42/70)
09:10TV prodaja
09:25Šef na tajnom zadatku, reality show (S3E8/13)
10:30TV prodaja
10:45Lovci na nekretnine (R), lifestyle emisija (S3E15/26)
11:45Obožavaj ili prodaj, lifestyle emisija (S3E1)
12:40Kućice iz snova: Stil života, lifestyle emisija (S3E2)
13:25Shopping kraljica, lifestyle emisija (S2E14/100)
14:25Andrija i Anđelka (R), humoristična serija (S1E40/130)
15:00Andrija i Anđelka (R), humoristična serija (S1E121/130)
15:45Žuta minuta (R), zabavna emisija
15:50Kolo sreće, kviz (S1E28/66)
16:30RTL Vijesti, informativna emisija
16:55Kolo sreće, kviz (S1E28/66)
17:25Lovci na nekretnine, lifestyle emisija (S3E16/26)
18:25RTL Vrijeme, informativna emisija
18:30RTL Danas, informativna emisija
19:10RTL Vrijeme, informativna emisija
19:15Pet na pet, kviz (S4E43/70)
20:05Pingvini s Madagaskara, animirana serija (S2E5/39)
20:35Kung fu panda, animirana serija (S1E15/52)
20:55Žuta minuta, zabavna emisija
21:05Andrija i Anđelka, humoristična serija (S1E71/130)
21:45Andrija i Anđelka, humoristična serija (S1E66/130)
22:15RTL Direkt, informativna emisija
22:40Smrt u raju, Death in paradise (2011)
23:50Kuhinja, Kukhnya (2012)
00:20Kronike zločina, dokumentarno- kriminalistička serija (S13E5/50)
00:50Kronike zločina, dokumentarno- kriminalistička serija (S13E6/50)
01:15Kronike zločina, dokumentarno- kriminalistička serija (S13E7/50)
01:40Astro show, emisija uživo
02:40RTL Danas (R), informativna emisija
06:40RTL Danas (R), informativna emisija