Index.hr

21:58 • 18.12.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI

Tv Program

Tv raspored - HRT1, HRT2, NOVA, RTL, DOMA TV, RTL2, NET ,Z1, CINESTAR TV, TV1000, FOX LIFE, FOX CRIME

tv program
07:02Knjiga ili život 
07:34Iza ekrana 
08:10Hrvatska kronika BiH
08:28Kinoteka - ciklus klasičnog vesterna: Lovac na ucjene, američki film
09:46Tata mata: 4. zona, dokumentarna serija
10:14HAK - promet info
10:19Kućni ljubimci
10:50Vijesti iz kulture 
11:03Normalan život, emisija o obitelji
12:00Dnevnik 1
12:15Sport
12:18Vrijeme
12:23TV Kalendar 
12:35Veterani mira, emisija za branitelje
13:18Duhovni izazovi
13:47Skica za portret: Dva portreta- Varaždin 
13:54Prizma, multinacionalni magazin
14:39Eko zona
15:12Reporteri: Trgovina ljudskim organima
16:09Ne krivite psa, dokumentarna serija 
17:03TV Kalendar 
17:15HAK - promet info
17:16Znanstvene vijesti
17:22Vinjeta: Mile Skračić 
17:27Kraljice, emisija pučke i predajne kulture 
18:05Lijepom našom: Belišće
19:10Tema dana
19:30Dnevnik
19:59Sport
20:06Vrijeme
20:10LOTO 7/39
20:16Ususret Eurosongu 
21:00Malmö: Eurosong 2013., prijenos finalne večeri
00:25Dnevnik 3
00:45Vijesti iz kulture
00:53Sport
00:56Vrijeme sutra
00:58HAK - promet info
01:00Filmski maraton: Maratonci trče počasni krug, srpski film
02:31Filmski maraton: Lovac na ucjene, američki film
03:47Ne krivite psa, dokumentarna serija 
04:38Skica za portret 
04:47Jelovnici izgubljenog vremena: Jelovnici kraljice Katarine 
05:07Kraljice, emisija pučke i predajne kulture
05:40Pozitivno 
06:11Lijepom našom: Zadar
07:07Matkova čudovišta, crtana serija 
07:20Merlin 4, serija za djecu i mlade 
08:06Novi klinci s Beverly Hillsa 4, serija za mlade 
08:49Babybonus, emisija pod pokroviteljstvom
09:16Mala TV
09:18TV vrtić: Dvorska luda
09:28Danica i čaplja
09:33Krtić prikazuje: Svinja, uši, kišna glista
09:36Rupert i najbolji pogled, crtani film
09:46Teletubbies, animirana serija 
10:13Derbi, američki film za djecu 82'
11:36Podravka - Okusi za sve jezike: Italija, emisija pod pokroviteljstvom 
11:46Podravka - Okusi za sve jezike: Austrija, emisija pod pokroviteljstvom 
11:57Podravka - Okusi za sve jezike: Belgija, emisija pod pokroviteljstvom 
12:07Podravka - Okusi za sve jezike: Luksemburg, emisija pod pokroviteljstvom 
12:20Remek- djelo ili zlodjelo 2: Turner, dokumentarna serija 
13:21Madame Sousatzka, britanski film 117' 
15:19Srce neznanca, američki film 82' 
16:45Obrtnik i partner, emisija pod pokroviteljstvom
17:15Kings of Strings, snimka koncerta
18:53Pozitivno 
19:25Glazba, glazba...
19:37Okusi Australije s Lyndey i Herbiejem, dokumentarna serija
20:02Večeras... + Najava
20:05Odvažno krenuti u...dubine, dokumentarni film 
21:01Hitler: Konačni pad, njemački film
23:43Aleksandar Madžar i Simfonijski orkestar HRT- a pod ravnanjem Christiana Knappa
00:36Retrovizor: Zločinački umovi 6, serija
01:18Retrovizor: Capri 2, serija 
02:12Retrovizor: Mućke 5B: Spojevi
03:31Noćni glazbeni program - spotovi
05:41Noćni glazbeni program: Svirci moji 5.
06:39Generalna špica
06:42Veterani mira, emisija za branitelje 
07:00Lego Chima, Serija
07:25Ninja kornjače, Serija
07:50Beyblade Metal Master, Serija
08:20Winx Club, Serija
08:50Štrumpfovi, Serija
09:20Power Rangers Samurai, Serija
09:40Zauvijek susjedi, Domaća produkcija
10:55Kapetan Kuka, Igrani film
13:40Mala princeza, Igrani film
15:30Provjereno, Domaća produkcija
16:30Lud, zbunjen, normalan, Domaća produkcija
17:00Vijesti Nove TV, Informativni program
17:10Lud, zbunjen, normalan, Domaća produkcija
17:30Baumax majstorija, Razno
17:35Lud, zbunjen, normalan, Domaća produkcija
19:15Dnevnik Nove TV, Informativni program
20:10Smrtonosna zona, Igrani film
22:05Grad lopova (12), Igrani film
00:20Oluja svih oluja (18), Igrani film
02:50Ubostvo u Greenwichu (12), Igrani film
04:15Ezo TV (18), Tarot show
05:45Dnevnik Nove TV, Informativni program
06:40Okusi Hrvatske, Domaća produkcija
07:00Yu- Gi- Oh! (R), animirana serija
07:30Virus attack, animirana serija
07:45Uvrnuti čupavci, animirana serija
08:15Aladdin, animirana serija
08:40Timon i Pumbaa, animirana serija
09:10TV prodaja
09:25Učilica, kviz za djecu
10:00TV prodaja
10:15Galileo, zabavna/ obrazovna emisija (S3E106/133)
11:20TV prodaja
11:35Čarobni vrtuljak, igrani film, animirani
13:15Praščić Babe u gradu, igrani film, obiteljski
15:10Krv nije voda, serija
16:10Krv nije voda, serija
17:05Smrtonosnih 60, dokumentarna serija (S3E3/26)
17:50Smrtonosnih 60, dokumentarna serija (S3E4/26)
18:30RTL Danas, informativna emisija
19:08RTL Vrijeme, informativna emisija
19:10Galileo, zabavna/obrazovna emisija (S3E107/133)
20:05Bourneov identitet, igrani film, akcijski triler
22:25Rambo, igrani film, akcijski
00:15Jezgra, igrani film, akcijski
02:50Astro show, emisija uživo
03:50RTL Danas (R), informativna emisija
05:05RTL Danas (R), informativna emisija
05:45Krv nije voda (R), serija
06:35Aladdin (R), animirana serija