Index.hr

5:56 • 29.11.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI

Tv Program

Tv raspored - HRT1, HRT2, NOVA, RTL, DOMA TV, RTL2, NET ,Z1, CINESTAR TV, TV1000, FOX LIFE, FOX CRIME

tv program
07:12Iza ekrana 
07:53Hrvatska kronika BiH
08:12Kinoteka - ciklus klasičnog vesterna: Đavolov kanjon, američki film 91'45
09:45In memoriam Mario Perušina: Pod surom hridi, dokumentarni film 
10:13HAK - promet info
10:17Kućni ljubimci
10:48Vijesti iz kulture 
10:57Navrh jezika: Klokan 
11:03Normalan život, emisija o obitelji
12:00Dnevnik 1
12:13Sport
12:15Vrijeme
12:20TV Kalendar 
12:35Veterani mira, emisija za branitelje
13:22Duhovni izazovi
13:52Prizma, multinacionalni magazin
14:39Eko zona
15:07Reporteri: Siromašna djeca u Americi
16:03Veliki koraljni greben: Od koraljnog grebena do prašume, dokumentarna serija 
16:56TV Kalendar 
17:08HAK - promet info
17:10Znanstvene vijesti
17:16Kulturna baština: Labin - grad rudara 
17:33Živjeti s tradicijom, emisija pučke i predajne kulture
18:06Lijepom našom: Senj
19:10Tema dana
19:30Dnevnik
19:54Sport
20:02Vrijeme
20:05LOTO 7/39
20:13Uz 100. obljetnicu rođenja Ranka Marinkovića: Zagrljaj: Prah, dramska serija
21:24Ne znam kako joj to uspijeva, američki film
22:57Dnevnik 3
23:20Vijesti iz kulture
23:30Sport
23:33Vrijeme sutra
23:38Otmica i otkupnina, mini- serija
00:51Filmski maraton: Smrtonosni susret, američki film
02:16Filmski maraton: Đavolov kanjon, američki film 
03:48Veliki koraljni greben: Od koraljnog grebena do prašume, dokumentarna serija 
04:39Skica za portret 
04:55Kulturna baština: Labin - grad rudara 
05:10Jelovnici izgubljenog vremena: Neretvanska brujetijada 
05:30Oj, tičice vijoglavka, snimka koncerta 
06:17Živjeti s tradicijom, emisija pučke i predajne kulture
06:47Lijepom našom: Senj
07:04Moj mali planet, crtana serija 
07:09Wot wot's, crtana serija 
07:19Merlin 3, serija za djecu i mlade 
08:02Novi klinci s Beverly Hillsa 4, serija za mlade 
08:42Babybonus, emisija pod pokroviteljstvom
09:13Dječji program:
09:14TV vrtić: Močvara
09:25Danica i varan
09:30Tonko, Zvonko i prijatelji, Sila teže
09:37Brlog: Mladunci 
09:43Teletubbies, animirana serija 
10:09Moj ujak izvanzemaljac, američki film za djecu
11:40Kvitfjell: Svjetski skijaški kup - spust
12:42Pozitivno 
13:12Fotografija u Hrvatskoj: Ivan Posavec 
13:25Tigrovo srce, američki film za mlade
14:53Obrtnik i partner, emisija pod pokroviteljstvom
15:25Oj, tičice vijoglavka, snimka koncerta
16:14Goteborg: Atletika- dvoransko prvenstvo Europe, snimka
16:35Goteborg: Atletika - dvoransko prvenstvo Europe, prijenos
17:58Rukomet, SEHA Liga: Nexe - Zagreb, prijenos 1. po.
18:46Rukomet, SEHA Liga: Nexe - Zagreb, prijenos 2. po.
19:30Goteborg: Atletika - dvoransko prvenstvo Europe, prijenos
20:02Lopovi po zakonu, dokumentarni film
21:36Petrijin vijenac, jugoslavneski film
23:14Peti dan, talk show 
00:16Retrovizor: Dr. House 8, serija
00:58Retrovizor: Ludi od ljubavi 2, serija 
01:56Retrovizor: Seks i grad 4, humoristična serija
02:25Noćni glazbeni program - spotovi
04:50Noćni glazbeni program: Svirci moji 5.
05:36Veterani mira, emisija za branitelje 
06:24Normalan život, emisija o obitelji 
07:10Okusi Hrvatske, Domaća produkcija
07:40TV izlog, Razno
07:55Zauvijek susjedi, Domaća produkcija
09:05Animanijaci, Serija
09:30Gormiti, Serija
10:00Winx Club, Serija
10:25Power Rangers Samurai, Serija
10:50Larin izbor, Domaća produkcija
12:45Oscari 2013, Snimka
14:40Zamalo junaci, Igrani film
16:20Zauvijek susjedi, Domaća produkcija
17:00Vijesti Nove TV, Informativni program
17:10Provjereno, Domaća produkcija
18:10Lud, zbunjen, normalan, Humoristična serija
19:10Tisak - rješenje za vas, Razno
19:15Dnevnik Nove TV, Informativni program
20:10S.W.A.T, Igrani film
22:10Ja sam legenda (12), Igrani film
00:00Prekomjerna sila (12), Igrani film
01:40Teksaški masakr... (18), Igrani film
03:05Ezo TV (18), Tarot show
04:35Dnevnik Nove TV, Informativni program
05:25Provjereno, Domaća produkcija
06:25IN magazin, Domaća produkcija
07:10TV prodaja
07:25Učilica, kviz za djecu
08:00Galileo, zabavna/ obrazovna emisija (S3E37/133)
08:55TV prodaja
09:10Kava, mlijeko i šećer, igrani film, drama
11:25TV prodaja
11:40Gospodin Savršeni, igrani film, romantična komedija
13:35Dva brata, igrani film, pustolovni
15:35Koledžicom po svijetu, prilično zabavna emisija (S1E5/14)
16:35RTL Hotspot, informativni magazin (S1E5)
17:10Smrtonosnih 60, dokumentarna serija (S2E9/26)
17:50Smrtonosnih 60, dokumentarna serija (S2E10/26)
18:30RTL Danas, informativna emisija
19:09RTL Vrijeme, informativna emisija
19:10Galileo, zabavna/obrazovna emisija (S3E38/133)
20:02RTL Vrijeme, informativna emisija
20:05Grom - TV premijera, igrani film, animirani
21:55Napokon Polly, igrani film, romantična komedija
23:35Petak 13. - TV premijera, igrani film, horor
01:20Astro show, emisija uživo
02:20RTL Danas (R), informativna emisija
03:00Dva brata (R), igrani film, pustolovni
04:55RTL Danas (R), informativna emisija
05:35Bibin svijet, humoristična serija
06:10Yu- Gi- Oh! (R), animirana serija