Index.hr

16:48 • 21.12.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI

Tv Program

Tv raspored - HRT1, HRT2, NOVA, RTL, DOMA TV, RTL2, NET ,Z1, CINESTAR TV, TV1000, FOX LIFE, FOX CRIME

tv program
07:00Dobro jutro, Hrvatska
07:05Vijesti
07:10Dobro jutro, Hrvatska
07:35Vijesti
07:40Dobro jutro, Hrvatska
08:35Vijesti
08:40Dobro jutro, Hrvatska
09:15Vijesti
09:20Dobro jutro, Hrvatska
10:00Vijesti
10:07Vrijeme danas
10:12Pogled na Zemlju 1: Maroko, dokumentarna serija
11:07Zavolite svoj dom 3, dokumentarna serija 
12:00Dnevnik
12:13Sport
12:15Vrijeme
12:19TV kalendar 
12:36Moć sudbine, telenovela 
13:28Dr. Oz 2, talk show 
14:08Fotografija u Hrvatskoj: Petar Salcher 
14:19Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
14:28Vrijeme sutra
14:31Jelovnici izgubljenog vremena: Tikve i tikvice Bogova i maga 
14:54Prosjaci i sinovi, dramska serija
15:50Fotografija u Hrvatskoj: Branislav Dešković, Pas koji se češe 
15:59Sinovi i očevi: Barcelona, dokumentarna serija 
16:25Fotografija u Hrvatskoj: Ivan Ladislav Galeta 
16:40TV kalendar 
16:58Hrvatska uživo - uvod
16:59Vijesti
17:07Hrvatska uživo, 1. dio
18:00Hrvatska uživo: Kamo za vikend
18:26Fotografija u Hrvatskoj: Slavka Pavić 
18:40Iza ekrana
19:09Tema dana
19:30Dnevnik
19:58Sport
20:04Vrijeme
20:13Što žene vole, američki film 
21:30Što žene vole, američki film 
22:27Dnevnik 3
23:00Sport
23:04Vrijeme sutra
23:11Filmski maraton: Atlantic City, kanadsko- francuski film
00:57Filmski maraton: Snijeg u kolovozu, američki film
02:37Dr. Oz 2, talk show 
03:17Drugi format: Tonko Maroević 
03:57Chateau Monty, dokumentarna serija 
04:21Zavolite svoj dom 3, dokumentarna serija 
05:05Pogled na Zemlju 1: Maroko, dokumentarna serija 
05:57Tema dana 
06:14Generalna špica
06:16Drugo mišljenje: E kongres 
06:48TV kalendar
07:07Mala Tv:
07:12TV vrtić: Stube
07:17Oblutkove nove cipele, crtani film
07:27Tajni dnevnik patke Matilde: Pizza majstor Pjer 
07:37Šaolinski paževi, crtana serija 
08:00Teletubbies, animirana serija 
08:24Connor na tajnom zadatku 1, serija za djecu 
08:44H2O Uz malo vode! 3, serija za mlade 
09:09Školski sat: Kako smo preživjeli ljeto?
09:39Puni krug
09:59Čovjek bez lica, američki film
11:50Idemo na put s Goranom Milićem - Argentina
12:34Top Gear 11, dokumentarna serija 
13:27Snijeg u kolovozu, američki film
15:09Školski sat: Kako smo preživjeli ljeto? 
15:39Puni krug 
16:00Regionalni dnevnik
16:18Županijska panorama
16:37Mala Tv: 
16:41TV vrtić: Stube 
16:46Oblutkove nove cipele, crtani film 
16:56Tajni dnevnik patke Matilde: Pizza majstor Pjer 
17:10Rekonstrukcija: Kawasaki 3p
17:36Edgemont 4, serija za mlade 
18:02Direkt: Da, šefe, dokumentarni film za mlade 
18:32Briljanteen 
19:16Chateau Monty, dokumentarna serija 
19:45Kvalifikacije za Svjetsko nogometno prvenstvo: Hrvatska - Makedonija, emisija
20:09Kvalifikacije za Svjetsko nogometno prvenstvo: Hrvatska - Makedonija, prijenos 1.poluvremena
21:04Kvalifikacije za Svjetsko nogometno prvenstvo: Hrvatska - Makedonija, emisija između poluvremena
21:11Kvalifikacije za Svjetsko nogometno prvenstvo: Hrvatska - Makedonija, prijenos 2.poluvremena
22:13Kvalifikacije za Svjetsko nogometno prvenstvo: Hrvatska - Makedonija, emisija
22:32Atletika - Dijamantna liga, snimka
23:35Paraolimpijske igre London 2012 - sažetak
23:58Inspektor Montalbano 3, serija
01:39Noćni glazbeni program: Glazbeni spotovi
04:23Noćni glazbeni program: Klape u Areni 2008. snimka koncerta
05:16Noćni glazbeni program: Festival kajkavskih popevki Krapina 2011., snimka koncerta 
06:50Generalna špica
06:57Pipi Duga Čarapa, crtana serija 
07:40TV izlog, Razno
07:55Izgubljena čast, Serija
09:55TV izlog, Razno
10:10Walker, teksaški rendžer, Serija
12:00Zauvijek susjedi, Domaća produkcija
13:09PBZ pitanje dana, Razno
13:10IN magazin, Domaća produkcija
13:55Walker, teksaški rendžer, Serija
15:50Zauvijek susjedi, Humoristična serija
17:00Vijesti Nove TV, Informativni program
17:25IN magazin, Domaća produkcija
18:10Polja nade, Serija
19:10PBZ pitanje dana, Razno
19:15Dnevnik Nove TV, Informativni program
20:05Izgubljena čast, Serija
22:05Smrtonosno oružje (12), Igrani film
00:20Batman se vraća, Igrani film
02:40U očekivanju čuda (12), Igrani film
04:10Magazin MMA lige (12), Sportska emisija
04:50Ezo TV (18), Tarot show
05:55Dnevnik Nove TV, Informativni program
06:45Dodir s neba, Serija
07:50Ezel, dramska serija (S2E64/76)
08:45TV prodaja
09:00MacGyver (R), akcijska serija (S1E9/22)
09:55TV prodaja
10:20Exkluziv Tabloid (R), magazin
10:45Krv nije voda (R), serija (S2E16/80)
11:35Bibin svijet, humoristična serija (S4E12)
12:20TV prodaja
12:35Sulejman Veličanstveni (R), povijesna dramska serija (S1E17/48)
13:50Sulejman Veličanstveni (R), povijesna dramska serija (S1E18/48)
15:00Cobra 11, akcijska serija (S12E5/6)
15:55MacGyver, akcijska serija (S1E10/22)
16:55RTL 5 do 5, Informativna emisija
17:05Galileo, zabavna/ obrazovna emisija (S1E74/74)
18:05Exkluziv Tabloid, magazin
18:30RTL Danas, informativna emisija
19:05Krv nije voda (R), serija (S2E17/80)
20:00Sulejman Veličanstveni, povijesna dramska serija (S1E19/48)
21:00Sulejman Veličanstveni, povijesna dramska serija (S1E20/48)
22:00Momačka zabava 2 (R), igrani film, komedija
23:50Brda imaju oči (R), igrani film, horor
01:50Astro show, show, emisija uživo
02:50RTL Danas (R), informativna emisija
03:25CSI (R), kriminalistička serija (S9E15/24)
04:10CSI (R), kriminalistička serija (S9E16/24)
05:20RTL Danas (R), informativna emisija
05:55Najljepše bajke svijeta, animirani film