Armenija porazila bugarsku devetoricu i pomogla Hrvatskoj

• Armenija - Bugarska 2:1
Piše: Index
petak, 11.10.2013. 19:16

NASTAVAK kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo otvorila je ovog petka Armenija pobjedom protiv Bugarske 2:1 i tako značajno pomogla Hrvatskoj u borbi za mjesto u dodatnim kvalifikacijama.

Armenci su do četvrte pobjede u skupini stigli golovima Ozbiliza u 45. i Movsisyana u 87. minuti. Popov je nakratko izjednačio za goste u 61., a na ruku domaćima išla su i dva isključenja. Bodurov je pocrvenio prije prvog gola, a Dyakov dvije minute nakon izjednačenja, pa su Bugari završili susret s devetoricom.

Na listi drugoplasiranih reprezentacija u kvalifikacijskim skupinama Bugarska je posljednja i prijeti joj oproštaj od borbe za SP. Večeras njeno mjesto može zauzeti Danska ukoliko pobijedi Italiju.