Kramer nakon sudara s Garayem doživio potres mozga i ne sjeća se finala

• Chistoph Kramer je na utakmici protiv Argentine doživio potres mozga
Piše: S.Č
utorak, 15.7.2014. 01:12

CIJELI je svijet s punom pozornošću sinoć popratio svih 120 minuta finalnog meča na svjetskom prvenstvu u Brazilu u kojem je nakon teške borbe Njemačka pogotkom Goetzea svladala Argentinu 1:0.

No, malo je tko primijetio dramu koju je proživljavao mladi igrač Elfa, Christoph Kramer. On je nakon jednog sudara sa Ezequielom Garayem doživio potres mozga i kolabirao je na terenu punih deset minuta nakon primljenog udarca. Posljedice nisu nimalo bezazlene. Naime, mladi se Nijemac ne sjeća gotovo ničega.

''Zaista se ne mogu sjetiti većine utakmice. Gotovo cijelo prvo poluvrijeme mi je u mraku, a poslije sam bio i uvjeren da sam napustio igru odmah nakon udarca. Pojma nemam kako sam uopće došao u svlačionicu. Zaista se ne sjećam ničega. U mojoj glavi, utakmica je počela od drugog poluvremena'', izjavio je Kramer za njemačke medije.

Inače, Kramer je dobio priliku zaigrati u finalu nakon što se na zagrijavanju ozlijedio Sami Khedira.

Komentari (33)

• sick_bastard   Objavljeno prije 3 godine
    ...crveni neueru i amen..i on sam je bio svjestan da je napravio sranje kad su ga prikazali nakon starta..problijedio jer je bio sretan sto ovaj nije uopce reagirao..ovo je opasna igra , da je kojim slucajem Higuain isao tako visoko na golmana sta bi bilo?..faul za Njemacku...golmanov prostor u kojem ga ne smijes ometat u hvatanju visoke lopte je peterac, ostalo, i remplanje i skok, uklizavanje i bilo koji drugi start je dopusten i s jedne i druge strane...ovo ne da je bila opasna igra, dakle visoko podignuta noga, kao kad netko ide glavom na loptu a ti dignes kopackuu razini glave, nego crveni i tri tekme zabane igranja...to sto vas je neuer odsevio protiv alzira ne znaci da moze igrat ragbi :)...pusa sucima koji komentiraju tu po indexu :D

• Airbourne   Objavljeno prije 3 godine
    I neuerov start i ovo su bili čisti startovi, jest da su čvršći, ali su čisti. Kod ovog Garay - Kramer je slučajno ispalo grubo jer je ovaj naletio ramenom u glavu tako da samo jednog boli :) Neuerov start nije bio penal ili faul ali sigurno nije ni kontrafaul.

• horrorfreak666   Objavljeno prije 3 godine
    hahah usporedujes taj kung fu udarac sa ovim boksanjem :D , neki stvarno nemaju granica http://www.youtube.com/watch?v=eYIR-HeTIs4

i opet se sramotis :D

• zekonja   Objavljeno prije 3 godine
     imam vijest za tebe... ali takvi startovi se dopustaju vec desetljecima i sasvim su normalni u 16ercu... istina, obicno se desava negdje oko 10ak metara od gola kad golman boksa centarsuteve ili duge lopte, ne na rubu 16erce, ali to je isto... golman ide boksat i dize koljeno da se zastiti... nista novo, nista sporno... cisti start bez ikakvog problema, nikakav faul, nikakve gluposti! neuer je sebe zastition, higuain nije... i takav je i bio ishod zato se napadaci izmicu kad je trka tko ce prije na visoku loptu, on il golman, jer golman skolski dize nogu, i ak je prvi na njoj, napadac ce nastradat, svi oni su prilicno svjesni toga... tako da, nikakva opasna igra, nikakve gluposti svatko tko imalo zna nogomet, zna da je to bio skolski start neuera i da nema govora o penalu, a kamoli crvenom... aut za argentinu i igraj dalje... i drugi put pazi da te golman ne pokupi a ovaj sto spominje nanija... de ne sramoti se

• Bocchio   Objavljeno prije 3 godine
    neuerov start je opasan bio.sjecam se kad je nani dobio crveni dobio protiv reala zbog iste te opasne igre

pogledaj na 2 sek...gdje gleda Higuain ...prema Neueru koji izlazi sa gola...dakle nastavlja trcat iako zna da loptu ne moze stopat jer kasni i ona ce odskocit ...Neuer nakon toga izbija loptu , boksa je , a Higuain da je odustao od ovoga ne bi nastradao :D , simple as that ....Higuain je kriv nitko drugi , lik se digao kad je vidio da je Rizzoli sudio protiv njega , dakle nije mu nista bilo , obican simulator , a nakon toga je pao , kao sve me boli :D http://www.youtube.com/watch?v=XKkbHACAhL0