• Poljska pobijedila s 24:22
  • Duvnjak krivi sebe
Piše: I.G.
srijeda, 28.1.2015. 19:55

HRVATSKI rukometaši su na šokantan način ispali sa Svjetskog prvenstva. Poljska je u četvrtfinalu bila bolja sa 24:22.

> Golužina Hrvatska katastrofalnom igrom ispala sa SP-a!

> Goluža o ostavci: Čemu takvo pitanje?

> Goluža: Imali smo problema koje nismo htjeli iznositi

Domagoj Duvnjak je nakon utakmice jedva došao do riječi.

"Nismo odigrali dobro prvo poluvrijeme, ja nisam bio na nivou, zato je Poljska otišla na dva razlike. U drugom poluvremenu smo dobro odigrali u napadu. Bilo je prilika, ali izgubili smo utakmicu na 20:20 kad smo primili gol s dva igrača više", rekao je Duvnjak.

"Morat ćemo prespavati, sutra je novi dan, nove utakmice. Nadam se da ćemo se dići i osvojiti peto mjesto", najavio je Duvnjak koji, kao ni Goluža, nije želio dati ocjenu je li ovo SP za Hrvatsku bilo uspješno ili ne.

"To ćemo ostaviti. za poslije turnira, sad sam još vruće glave", zaključio je Duvnjak.

SUDJELUJTE U RASPRAVI NA INDEXOVOJ TEMI SP KATAR I NAŠOJ FACEBOOK STRANICI.

Tko je kriv za loš rezultat Hrvatske na SP-u u Kataru?