NOGOMET >  HNL

POGLEDAJTE KAOS U ZADNJIM MINUTAMA Igrači se potukli, je li Hajduk oštećen za penal?

Objavljeno prije 6 sati
NEVJEROJATNA utakmica u Splitu: Hajduk i Dinamo odigrali su 2:2, a tri pogotka vidjeli smo od 89. minute susreta.
Erceg: Gurnuo me, nisam sto posto siguran...
Objavljeno prije 5 sati
ANTE ERCEG je s dva gola protiv Dinama u sjajnom derbiju još jednom oduševio pun Poljud.
Cvitanović: Ja sam kurčevit, želim samo pobjede
"Mi prvo poluvrijeme nismo igrali nogomet, nismo došli", rekao je trener Dinama nakon ludnice na Poljudu

NOGOMET >  NAVIJAČI

Pogledajte noć za pamćenje na Poljudu

Objavljeno prije 8 sati
TORCIDA I BBB priredili su paklenu atmosferu.
UEFA TEŠKO KAZNILA RIJEKU Navijačima zabranjeno gostovanje u Ateni
petak, 20.10.2017. 19:49
DAN nakon povijesne prve pobjede u skupini Europa lige, Rijeka je dobila novu tešku kaznu iz UEFA-e.
Navijač koji je s djetetom u ruci udario golmana Lyona doživotno izbačen sa stadiona
petak, 20.10.2017. 18:13
ISTOG igrača je i prošle godine napao navijač na utakmici u Francuskoj.

NOGOMET >  EUROPSKE LIGE

Barcelona pobijedila uz pomoć sudaca, Valencia pregazila Sevillu

PRVI gol Barce nije trebao biti priznat, a kod drugog su imali sreće.
Inter i Napoli su i nakon derbija jedine neporažene momčadi Serie A
U DERBIJU 9. kola talijanske Serie A u Napulju su Napoli i Inter odigrali bez golova.
Ranieri doveo Nantes do trećeg mjesta
ČOVJEK koji je napravio čudo s Leicesterom, vraća Nantes u vrh francuskog nogometa.

NOGOMET >  EUROPA LIGA

Mišković: Jadna Rijeka... Raspadamo se, ali nekako ćemo izdržati

subota, 21.10.2017. 12:22
MIŠKOVIĆ je pun euforije najavio naslov prvaka i proljeće u Europi. "Idemo na Maksimir po pobjedu za pet godina mog mandata."
Domagoj Vida dobio 10 šavova na glavi: "Bilo je puno krvi, izgledalo je grozno"
petak, 20.10.2017. 18:38
KRV nije prestajala teći pa je Vida morao napustiti igru.
"ČUVALI STE NAS" Arsenalova zvijezda se na Instagramu zahvalila srpskim specijalcima na tretmanu u Beogradu
petak, 20.10.2017. 16:39
ENGLEZI su oduševljeni atmosferom na Marakani na utakmici Crvene Zvezde i Arsenala