NOGOMET >  EUROPSKE LIGE

Chelsea će večeras igrati za Leicester: Znate li zašto toliko mrzi Tottenham?

Objavljeno prije 7 sati
TOTTENHAM mora večeras pobijediti Chelsea, ako želi ostati u utrci za naslov.
Engleska stala na dva sata: Chelsea i Tottenham (0:0) igraju utakmicu koja Leicester može učiniti prvakom
Objavljeno prije 10 minuta
LONDONSKI DERBI počinje u 21 sat i mogao bi dva kola prije kraja sezone odlučiti prvaka Engleske.
Totti i Džeko ušli s klupe i spasili Romu
Objavljeno prije 30 minuta
NASTAVLJA SE mrtva trka Rome i Napolija za drugo mjesto u talijanskom prvenstvu.

NOGOMET >  EURO 2016

(+18) Polugole djevojke u spotu za neslužbenu himnu Eura 2016.

Objavljeno prije sat vremena
DOK još uvijek čekamo službenu himnu Eura u Francuskoj, belgijski DJ Dimitri Vantomme objavio je neslužbenu verziju koja baš nije za svačije oči.
Otkriven slogan koji će krasiti autobus hrvatske reprezentacije u Francuskoj
Objavljeno prije 2 sata
HNS se pohvalio novim sloganom.
Uefa švercerima zaplijenila ulaznice za Euro i u utorak ih prodaje
subota, 23.4.2016. 08:19
UEFA će utorak od 12 sati pustiti u prodaju preostale ulaznice za Euro u Francuskoj

Crvena Zvezda prijeti Dinamu u Ligi prvaka: Evo tko su mogući suparnici hrvatskog prvaka

Objavljeno prije 9 sati
DINAMO je jučer osvojio 11. naslov hrvatskog prvaka i ponovno će loviti grupnu fazu Lige prvaka, u kojoj je igrao ove sezone i senzacionalno pobijedio Arsenal.
Dinamo je jedan od samo tri kluba koji su preživjeli Ronalda u Ligi prvaka!
srijeda, 13.4.2016. 11:23
ČAK 31 klubu u Ligi prvaka zabio je gol, ali u gotovo sedam godina koliko je u Realu, samo su tri kluba protiv kojih nije poentirao u tom natjecanju.
Dinamo tek sad žali: Anderlecht pobijedio Barcelonu za Final Four juniorske Lige prvaka!
utorak, 8.3.2016. 20:02
ANDERLECHT, kojeg je Dinamo pobijedio za četvrtfinale LP s Barcom na Maksimiru, ipak je umjesto Modrih zaigrao u sljedećoj rundi.

Pogledajte kako se Modrić izderao na suigrača

Objavljeno prije 8 sati
LUKA MODRIĆ i u San Sebastianu, gdje je Real slavio s 1:0 protiv Sociedada, odigrao je odličnu utakmicu.
Tri godine od smrti Ivana Turine
NA današnji dan prije tri godine od posljedica srčanog udara iznenada je preminuo hrvatski vratar Ivan Turina.
Boban postaje osobni savjetnik predsjednika FIFA-e?
subota, 30.4.2016. 18:52
GIANNI INFANTINO, predsjednik Svjetske nogometne federacije (FIFA), želi angažirati Zvonimira Bobana za savjetnika.