Žužul: Pogledajte kako Hajdukovci razbijaju naše svlačionice

Objavljeno prije 7 sati
BURAN derbi Splita i Hajduka (1:1) imao je i buran nastavak.
Carrillo: Razočaran sam
Objavljeno prije 6 sati
HAJDUK je u gradskom derbiju u posljednjim minutama izbjegao poraz (1:1), koji bi bio drugi poraz Joanu Carrillu na klupi splitskog kluba.
Erceg: To su gluposti! Nisam pljunuo prema svečanoj loži
ANTE ERCEG spasio je Hajduk u gradskom derbiju protiv Splita (1:1). Nakon što je zabio gol za izjednačenje rezultata krenuo je prema svečanoj loži i, činilo se, pljunuo.

OSTALI SPORTOVI >  REGIJA

RASIZAM U SRBIJI Suze ovog nogometaša obišle su Europu

Objavljeno prije 5 sati
UTAKMICU 22. kola srpske Superlige između Rada i Partizana obilježio je sramotan incident.
Pogledajte promašaj napadača Partizana kojem se smije Srbija
nedjelja, 19.2.2017. 16:09
NEVJEROJATAN promašaj dolazi iz Srbije s utakmice Rada i Partizana.
Navijači Partizana o krvavom incidentu u Zagrebu: "Pitali su jesmo li Srbi i bacili na nas komad nogostupa!"
ponedjeljak, 13.2.2017. 22:28
Netko nas je pratio, siguran sam. Odmah su krenuli na nas. Bacili su čak i komad nogostupa, dva kamena, srećom promašili su.

Tudor je ovim potezom prije debija šokirao navijače Galatasaraya

nedjelja, 19.2.2017. 18:04
IGOR TUDOR razočarao je navijače Galatasaraya u debiju na klupi turskog velikana.
Kovačić krvav napustio travnjak: Zbog rane ispod oka završio na šivanju
subota, 18.2.2017. 17:21
MATEO KOVAČIĆ utakmicu Reala i Espanyola počeo je od prve minute, ali je u 25. morao izaći i primiti liječničku pomoć.
Tudora gleda 30 milijuna navijača: Debitira kao trener najvećeg turskog kluba
subota, 18.2.2017. 12:39
IGOR TUDOR senzacionalno je, usred sezone, s klupe skromnog Karabukspora, preuzeo najslavniji, najveći, najtrofejniji i turski klub s najviše navijača.

OSTALI SPORTOVI >  RUKOMET

Zagreb se u zadnjim minutama spasio i ostao u igri za prolazak skupine u Ligi prvaka

subota, 18.2.2017. 20:53
RUKOMETAŠI PPD Zagreba ulovili su važan bod u borbi za šesto mjesto skupine B Lige prvaka, posljednje koje vodi u doigravanje.
Šok u Španjolskoj: Legenda Barce i član kraljevske obitelji dobio šest godina zatvora!
petak, 17.2.2017. 16:05