NBA

Cleveland pomeo Washington

Piše:
utorak, 1.5.2007 12:00
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Cleveland pomeo Washington

SINOĆ je u Washingtonu Cleveland slavio sa 97:90 i tako izbacio domaćine iz doigravanja rezultatom 4:0, a sada čekaju pobjednika dvoboja New Jersey -Toronto. LeBron James ubacio je 31 poen uz 11 skokova i 7 asistencija, dok je kod gostiju raspoložen bio Jamison sa 31 poenom.

Treću pobjedu u seriji ostvario je San Antonio, a u Denveru su slavili sa 96:89, ponajprije zahvaljujući sjajnoj posljednjoj četvrtini. Najbolji u redovima Spursa bili su Tim Duncan sa 22 poena i 11 skokova te Ginobili sa 18 poena. Carmelo Anthony predvodio je Nuggetse sa 29 poena, a Iverson je dodao još 22.

Utah Jazz Gordana Giričeka nalazi samo poraz daleko od eliminacije. Tracy McGrady upisao je za Rocketse 26 poena i 16 asistencija, a Ming 21 poen i 15 skokova. Kod Jazzera Carlos Boozer postigao je 26 poena, dok je naš Giriček u 18 minuta postigao šest poena i dvije asistencije.

NBA doigravanje, rezultati:
Denver Nuggets- San Antonio 89:96 (1:3)
Houston Rockets - Utah  Jazz 96:92 (3:2)
Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 90:97 (0:4)

V.B.
Foto: AFP

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije