Crystal Palace potopio Leicester i pobjegao iz opasne zone, Benteke zabio nakon 14 utakmica

Piše: I.G.
subota, 16.12.2017. 16:36

STAO je pobjednički niz Leicester Cityja. Nakon četiri uzastopne pobjede doživjeli su debakl na svom terenu protiv Crystal Palacea, koji je slavio 3:0.

Cristian Benteke je u 19. minuti doveo goste u vodstvo, a u 40. je asistirao Zahi za 0:2. Belgijcu je to bio prvi pogodak ove sezone.

Nakon što su u 61. minuti ostali s igračem manje zbog isključenja Ndidija, za Leicester više nije bilo povratka. U sudačkoj nadoknadi Bakary Sako, koji je u 88. zamijenio Bentekea, zabio je za 0:3.

Crystal Palace, koji vodi Roy Hodgson, imao je katastrofalan ulazak u sezonu, no sada već sedam utakmica ne znaju za poraz, a s posljednje dvije pobjede pobjegli su iz zone ispadanja. Leicester je osmi s 26 bodova, a vodeći Manchester City ima 49 bodova.