HNL

Je li Hajduk u Osijeku zabio iz ofsajda?

Piše: G.I.
nedjelja, 18.3.2018. 16:36

GOLIJADA u Gradskom vrtu završila je podjelom bodova, Osijek i Hajduk odigrali su 3:3.

Splićani su u Gradskom vrtu poveli golom Bašića u 3. minuti, a Osijek je preokrenuo golovima Marića u 22. i Lepe u 38. minuti. Savvas je u 41. donio Hajduku 2:2, a u 58. minuti gosti su zabili za novi preokret.

Said je primio dodavanje Gyurcsa na rubu zaleđa, poslao loptu pred gol, a Šimunec skrenuo u vlastitu mrežu za 2:3.

Braniči Osijeka upozoravali su suce na zaleđe Saida, no uzalud.

Na usporenoj snimci vidi se kako je Said u vrlo dvojbenoj poziciji u trenutku kada je Mađar krasnim potezom prebacio obranu Osijeka, no čini se kako je pogodak regularan.