Klopp: Mi smo katastrofa!
TRENER nogometaša dortmundske Borussije, Juergen Klopp, nije niti pokušao izjavama ublažiti poraz svoje momčadi u prvoj utakmici 1. kola Kupa Uefe.
Borsussija je poražena na Westfalenu 2:0 protiv Udinesea, a neuspjeh svojih nogometaša Klopp je ovako opisao:
"Odigrali smo slabo na svim mjestima u igri, slabo smo i organizirali igru. Dopustili smo im da se razigraju. Mislio sam da smo bolji od ovoga što sam vidio, no naša igra se na pojedinim mjestima u momčadi može opisati samo riječju katastrofa. Svejedno, ovo još uvijek nije gotovo."
Uzvratni susret igra se 2. listopada.
Totalsport
Foto: AFP
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara