Leicester opet u borbi za ostanak

• Leicester City - WBA 1:1
Piše: I.G.
ponedjeljak, 16.10.2017. 23:11

LEICESTER CITY je i dalje u velikoj krizi. U posljednjem susretu 8. kola Premierlige "Lisice" su peti put u posljednjih šest utakmica ostale bez pobjede. Na svom terenu izvukli su 1:1 protiv WBA.

Nakon dosadnih sat vremena gosti su poveli krasnim golom Chadlija iz slobodnog udarca u 63. minuti, a bio im je to prvi i jedini udarac u okvir gola.

Trener Leicestera Shakespeare uveo je u igru Slimanija koji šest minuta kasnije, u 80. minuti, zabija za konačnih 1:1.

Za Mahreza je ovo bio prvi gol u posljednjih 11 utakmica, a Chadliju prvi u posljednjih 12 nastupa, od veljače ove godine.

WBA nikoga nije pobijedio u posljednjih pet kola, ali zauzima sigurno 10. mjesto, dok je Leicester opet u borbi za ostanak, na 18. mjestu sa samo jednom pobjedom i 6 bodova.