Real slavio u odgođenoj utakmici: Modrić igrao sat vremena i promašio priliku za gol!

• Rayo Vallecano - Real Madrid 0:2
Piše: I.G.
ponedjeljak, 24.9.2012. 21:44

REAL MADRID sa 2:0 je pobijedio Rayo Vallecano u gostima u utakmici koja je u nedjelju bila odgođena jer su, navodno, domaći navijači prerezali električne kablove nezadovoljni skupim ulaznicama. Luka Modrić igrao je od prve minute, a u 64. ga je zamijenio Mesut Oezil.

Mourinho je izveo momčad najavljenu dan ranije u kojoj je Modrić od prve minute igrao u sredini iza napadača. U 64. minuti zamijenio ga je Mesut Özil.

Hrvatski reprezentativac je u 25. minuti propustio veliku priliku za pogodak. Probio se po desnoj strani nakon dodavanja Di Marije, te izbio pred vratara Rubena ali je iz dobre pozicije pucao ravno u njega.

Real je poveo u 13. minuti. Marcelo je petom proigrao Ronalda na lijevoj strani, koji je loptu dodao Di Mariji, a njegov ubačaj pred gol iz blizine je Benzema pospremio u mrežu. U 32. minuti su domaćini bili vrlo blizu izjednačenju, ali su najprije Casillas, a onda i Xabi Alonso prsima s gol-vrte otklonili veliku opasnost.

Cristiano Ronaldo je sam u 70. minuti izborio penal i pogodio s bijele točke za 2:0. Tri minute kasnije pogodio je i stativu.

Real Madrid je skočio na sedmo mjesto na ljestvici sa 7 bodova, osam manje od vodeće Barcelone.

Rayo Vallecano - Real Madrid 0:2 (Benzema 13, Ronaldo 70 – 11 m)

Rayo Vallecano: Ruben - Tito, Amat, Labaka, Casado - Fuego - Lass, Dominguez, Carlos - Delibašić, Leo

Real Madrid: Casillas - Marcelo, Ramos, Pepe, Arbeloa - Alonso, Essien - Ronaldo, Modrić, Di Maria - Benzema.