SP

Upitan nastup Roberta Kovača protiv Argentine

Piše:
srijeda, 1.3.2006 18:50
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Upitan nastup Roberta Kovača protiv Argentine

HRVATSKA bi protiv Argentine u Baselu mogla zaigrati bez jednog od svojih najpouzdanijih reprezentativaca.

Naime, stoper Juventusa Robert Kovač lakše se ozlijedio na treningu reprezentacije u Baselu, pa će tako odluka o njegovom nastupu biti donešena neposredno prije početka utakmice.

Kovač je na treningu ozlijedio mali prst na stopalu, pa će tako izbornik Cico Kranjčar, kad se konzultira s liječničkim osobljem reprezentacije, odluku o nastupu Kovača donijeti neposredno prije početka susreta, koji je zakazan za 20:15.

Izostanak Roberta Kovača bio bi težak udarac za našu reprezentaciju, budući da argentinska reprezentacija obiluje vrhunskim napadačima i ofenzivno orijentiranim veznjacima, a poznato je da je upravo Kovač glavni stup čvrste hrvatske obrane.

N.B.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.


Vezano
Vijesti  |  Tagovi
Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije