Sportski program na Riječkom karnevalu

Piše:
petak, 18.1.2008. 08:21
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Sportski program na Riječkom karnevalu

OVOGODIŠNJI jubilarni 25. Riječki karneval uz mnoštvo zabavnih i kulturnih događanja nudi i sportski program.

Prvi u nizu je malonogometni karnevalski turnir koji će se odigrati 19. siječnja u 10 sati u Dvorani 3. Maja, a sudjelovat će ekipe karnevalskih skupina s područja Primorsko-goranske županije, s ciljem promicanja maškaranog sportskog duha. 

Po prvi puta na Riječkom karnevalu, i općenito u Rijeci, održat će se međunarodno snowboard natjecanje – Carnival snowboard session 2008. U organizaciji snowboard kluba "Nine" iz Rijeke natjecanje će se održati u subotu 19. siječnja u 16 sati na stepenicama ispred Grand hotela Bonavia, na posebno izrađenom poligonu. Natjecatelji koji dolaze iz svih dijelova Europe morat će impresionirati stručni žiri te zaslužiti svoje mjesto na postolju.

Sportski program u Karnevalu završava 2. veljače u 9 sati u Dvorani 3. maja Maškaranim rukometnim kupom Kvarnera u organizaciji Rukometnog kluba "Kvarner". Kup se održava u sklopu 8. međunarodnog rukometnog turnira veterana, a po prvi put u sklopu Riječkog karnevala. Očekuje se 12 rukometnih ekipa iz Slovenije i Hrvatske.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije