Tragedija na Kozjaku: Pjevač Kero kolegu lovca pogodio sačmom u vrat i prsa!

Piše:
ponedjeljak, 21.12.2009 10:25
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Tragedija na Kozjaku: Pjevač Kero kolegu lovca pogodio sačmom u vrat i prsa!

Tekst: Dragan Miljuš
Foto: Arhiva

PJEVAČ Nenad Kero priveden je u Policijsku upravu splitsko-dalmatinsku zbog smrti 46-godišnjeg Ivice Boljata iz Klisa, kojeg je jučer popodne nesretnim slučajem ustrijelio tijekom lova na Kozjaku, nedaleko od Kevine jame. 

Strastveni lovac

Tragedija se zbila oko 15 sati. Potresen, Kero je sam nazvao policiju čim je shvatio što se dogodilo. Boljata je pogodio sačmom u prsa i vrat. Tijelo je prebačeno na splitsku Patologiju radi obdukcije. Očevid je sinoć obavio istražni sudac Stanko Grbavac, a i danas se na mjestu nesreće obavljaju očevidne radnje.

Kero, poznat po hitovima "Goodbye, my love goodbye", "Daleko mi najdraži dom", "Čija je ono divojka", strastveni je lovac. U lovu je s njim bio i njegov 22-godišnji sin, kojeg je policija također ispitala na okolnosti tragedije. Čini se da će ga prijaviti za opće opasnu radnju sa smrtnom posljedicom.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan
Najnovije