BMW 3 u režiji Kelleners Sporta

Piše:
srijeda, 4.7.2007. 07:35
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

BMW 3 u režiji Kelleners Sporta

KAD profesionalni vozač dorađuje auto onda takva prerada mora biti maksimalno podređena vozaču. Kad je u pitanju BMW stvari postaju još zanimljivije.

Krenimo s doradama eksterijera. Prednji spojler, retrovizori, bočni pragovi, difuzor kao i krovni spojler nisu samo estetske već prvenstveno tehničke naravi. Povećani downforce na ključnim mjestima te smanjeni koeficijent otpora zraka u cjelini samo su prvi korak u tuniranju ionako odlične limuzine srednje klase.

Serijski BMW-ov 3,2 litarski šestcilindrični motor nomenklature 330i nabrijan je na preko 300 KS što mu omogućuje maksimalnu brzinu od 278 km/h.



Unutrašnjost vrvi elementima od aluminija i ugljičnih vlakana dok se za kvalitetan zvuk ne brine audio sustav već dvostruke Kelleners Sport ispušne cijevi.

K3,2 je barem prema riječima tunera, uštiman za trkaću brzinu i kontrolu pa se jedino nadamo da se cijenom neće približilti najprestižnijoj tvorničkoj izvedbi - M3.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.