Čuda moderne tehnologije - mišji miš

Piše:
četvrtak, 3.5.2007. 18:22
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Čuda moderne tehnologije - mišji miš

Christy Canida i Noah Weinstein, koji su se već proslavili među posjetiocima web stranice Instructables.com, posvećenoj kućnoj izradi čudnih stvari, došli su nedavno do bizarne ideje - napraviti računalnog miša od pravog miša.

Tako su ovi čudnovati izumitelji kupili mrtvog miša, inače namijenjenog za hranjenje zmija, u trgovini kućnim ljubimcima u Berkleyju, skinuli mu kožu na kojoj su napravili neznatne modifikacije i patentirali mišjeg miša.

Originalnost ove ideje svakako zaslužuje pohvalu, ali nameće se prilično očito pitanje. Tko želi svaki dan držati u ruci mrtvog miša?

P.V.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.