Preplanuli Sanader u veselom društvu prošetao Stradunom

Piše:
petak, 1.8.2008 16:12
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Preplanuli Sanader u veselom društvu prošetao Stradunom

PREPLANULI i dobro raspoloženi premijer svratio je do Dubrovnika kako bi iz prvog reda u društvu supruge, gradonačelnice Dubrovnika Dubravke Šuice i saborskog zastupnika Frana Matušića odgledao nastup svoje kćeri, mlade i talentirane glumice Petre Sanader u makedonskoj verziji "Dunda Maroja" u kojoj Petra, uz svojeg dečka također glumca Andreja Dojkića i Branimira Vidića, te uz makedonske kolege, igra jednu od uloga.

Ivo Sanader Petru nije došao bodriti u Split, gdje je makedonski "Dundo" u Hrvatskoj premijerno izveden i koji je ujedno rodni grad i Ive i Petre, ali se zato pobrinuo da u Dubrovniku "ostavi dojam" - vidno preplanuo, dobro raspoložen i opušten hrvatski premijer se u veselom društvu prošetao Stradunom, nakon čega se uputio popratiti izvedbu svoje miljenice na dubrovačkim kazališnim daskama.

V.V.
Foto: dubrovniknet.hr

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.
Vezano
Vijesti  |  Tagovi

Najpopularnije
Danas  |  Jučer  |  Tjedan

Najnovije
Igra.hr