PREKIPJELO je očito Rihanni nakon što joj je dečko Chris Brown priuštio nekoliko modrica i ogrebotina na licu pa je sva posramljena otkazala nastup na 51. dodjeli Grammyja. Ovoga puta, ona dobra stara "ujutro sve izgleda bolje" za Rihannu ne vrijedi, već je tri dana nakon nemilog događaja odlučila nazvati policijsku postaju i tamošnjim plavcima ponuditi pomoć u razrješenju slučaja Brown.
A da nije obitelj za sve kriva?
Tako je Rihanna ponukana nepravdom što je Chris prijevremeno uspio izaći iz zatvora plativši jamčevinu od 50 tisuća dolara, odlučila kako će mu vratiti za sramotu zbog koje se već danima provlači po svjetskim žutim naslovnicama. Također, Rihanna je policajcima spomenula kako Brown "inače dolazi iz pomalo problematične obitelji, tako da je to možda polazišna točka u razrješenju ovog slučaja".
Prije same dodjele Grammyja, točnije u nedjelju prijepodne, 20-godišnja pjevačica je svojeg zaručnika prijavila policiji pod sumnjom da je zlostavljana. U trenutku svađe, nekoliko susjeda je načulilo znatiželjne uši pa su imali štogod za prišapuniti policiji kad su došli na mjesto događaja. Prema policijskom izvješću, neki ljudi su "vidjeli ili čuli kako netko vrišti i strastveno se svađa".
O cijelom događaju svoje su mišljenje iznijeli i čelnici kompanije Wrigley za koju je Chris Brown nedavno snimio kampanju, rekavši kako do daljnjega stopiraju reklamiranje na televiziji "jer su jako zabrinuti što je s optužbama njihovog klijenta".
L.V.
Foto: JLP