Suzuki misli globalno

Piše:
ponedjeljak, 17.12.2007. 19:43
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

Suzuki misli globalno

SUZUKI je najavio planove za proizvodnju svog novog globalnog automobila. Ime mu je A-Star Concept, a proizvodit će se u Indiji.

Službena prezentacija se očekuje na salonu automobila u New Delhiju početkom siječnja, a ovo što vidite na slikama su prvi skečevi. Planiran je izvoz u Europu, a novi Suzukijev mališan navodno će zadovoljavati i Euro 5 normu. Cijela projekt balgo miriši na novi Suzuki Alto najavljen za Ženevu u ožujku.

Indija je važno tržište za Suzuki, nadmašivši prodajom Japan u prvoj polovici 2007, a domaća tvornica Murati s kojom Suzuki surađuje moći će do 2011. proizvesti milijun vozila.

Komentari (0)
Komentari na forumu objavljuju se u realnom vremenu i Index.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.