Index.hr

20:11 • 30.9.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? (Tema)
stranica 208

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 204 205 206 207 208 209 210 211 212 ... 364 365 366 367 368 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Ljubav

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinescifiboy
Diskutant #368090

Broj postova: 5366
21.6.2008. 13:45 | Naslov: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Zanima me kako se svi vi suočavate s bilo kojom vrstom prekida, da li je bolje povući se u sebe na neko vrijeme ili je bolje odmah sve zaboraviti. Kako ste vi izdržali gubitak veoljene osobe. 
Ja neznam kaj bi sa sobom.... Mislim da bi možda trebao malo mirovati pa onda možda krenuti dalje, jedan dan sam tužan a drugi ni sam neznam kakav sam pa eto da vidim kak vi svi to izdržavate........Hvala moderatorici na uputama
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Diskutant #368090

21.6.2008. 13:46 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

molim moderatoricu za komentar(sad dobro)
Korisnik je offlineraptuus
Diskutant #142056

Broj postova: 52058
21.6.2008. 13:47 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

e sad je već bolje... stavio si na ljubav

no ovakvih teme je bar 10 već na ovom pdf-u
Korisnik je offlinecreatura
Diskutant #355570

Broj postova: 1615
21.6.2008. 13:48 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

a teško ako nekog voliš...
Diskutant #368090

21.6.2008. 13:48 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [raptuus]

e sad je već bolje... stavio si na ljubav

no ovakvih teme je bar 10 već na ovom pdf-u

ozbač ma nisam gledao, ja friško u prekidu pa zato
Diskutant #368090

Citat [creatura]

a teško ako nekog voliš...

e pa zato me i zanima kak se nositi s tim
Korisnik je offlinerearview_mirror
Diskutant #351343

Broj postova: 3246
21.6.2008. 13:51 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

obrisaše mi post čim euro spomenuh... ontopik, ne vjerujem da se može išta na silu, moraš jednostavno preživit sve šta dolazi i vrijeme će pomoć...zvuči odvratno a vjerojatno i je, al jbg moram reć šta mislim.
Korisnik je offlineboomica.
Diskutant #369942

Broj postova: 12223
21.6.2008. 13:53 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ako se raziđeš sa nekim zbog nekog konkretnog realnog razloga onda prihvatiš i ideš nekako dalje.. Ako ne postoji pravi razlog, ili postoji ali nije dovoljno jak da se ide iz veze nego ostaje u njoj, a jedna strana to vidi, druga ne, ili nije istinit (nepovjerenje i uz sav trud da dokažeš suprotno i slično).. onda mnogo teško.. ali i to prihvatiš nekako i mrdaš naprijed... nazad ne ide!
Diskutant #368090

21.6.2008. 13:53 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [rearview_mirror]

obrisaše mi post čim euro spomenuh... ontopik, ne vjerujem da se može išta na silu, moraš jednostavno preživit sve šta dolazi i vrijeme će pomoć...zvuči odvratno a vjerojatno i je, al jbg moram reć šta mislim.

zato je topik i tu al kužiš mene najviše brine ova kriza u kojoj trenutno jesam (5 g. smo bili skupa) prvih 15 dana kak najbolje prijeći prek toga
Diskutant #368090

21.6.2008. 13:54 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [boomica.]

Ako se raziđeš sa nekim zbog nekog konkretnog realnog razloga onda prihvatiš i ideš nekako dalje.. Ako ne postoji pravi razlog, ili postoji ali nije dovoljno jak da se ide iz veze nego ostaje u njoj, a jedna strana to vidi, druga ne, ili nije istinit (nepovjerenje i uz sav trud da dokažeš suprotno i slično).. onda mnogo teško.. ali i to prihvatiš nekako i mrdaš naprijed... nazad ne ide!

e neš slično ovom se desilo, znam da nemre u rikverc
Diskutant #368090

21.6.2008. 13:55 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

ustvari najgore mi je kad dođe vrijem dana kad smo najčešće bili skupa e onda me pukne kriza, e sad jel to navika ne znam, al je žasu
Korisnik je offlinerearview_mirror
Diskutant #351343

Broj postova: 3246
21.6.2008. 13:55 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [scifiboy]

zato je topik i tu al kužiš mene najviše brine ova kriza u kojoj trenutno jesam (5 g. smo bili skupa) prvih 15 dana kak najbolje prijeći prek toga

nemam ti ništa pametno za reć, nikad mi nije toliko bilo stalo do nekog kao do ovog s kojim sam sad, i par puta su bile situacije za prekid, bila sam u totalnoj komi. ja bi najvjerojatnije dala se piću i drugim porocima ali to nije savjet koji bi ti trebala dat. dan po dan, to je jedini način.
Korisnik je offlineimaginarni_frend
Diskutant #368047

Broj postova: 615
21.6.2008. 13:56 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

uzmi godišnji deset dana, zavuci se u sobu i liži rane. a onda se odma idi pojebat sa zgodnijim i pametnijim.
eto.
Korisnik je offlinecreatura
Diskutant #355570

Broj postova: 1615
21.6.2008. 13:56 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [scifiboy]

e pa zato me i zanima kak se nositi s tim

teško, kažem... probaj izlaziti, upoznavati nove ljude iako je meni to sve bilo bezveze i u svima sam tražila tu osobu..sve me podsjećalo na nas.. trajalo je sigurno 2 mjeseca, ali prošlo je..
Diskutant #368090

21.6.2008. 13:57 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [rearview_mirror]

nemam ti ništa pametno za reć, nikad mi nije toliko bilo stalo do nekog kao do ovog s kojim sam sad, i par puta su bile situacije za prekid, bila sam u totalnoj komi. ja bi najvjerojatnije dala se piću i drugim porocima ali to nije savjet koji bi ti trebala dat. dan po dan, to je jedini način.

ok slažem se, vidiš recimo kad bi sad se ti razišla s njim što misliš, osim cuge i druženja itd kako bi si najbolje pomogla?????
Diskutant #368090

21.6.2008. 13:57 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [imaginarni_frend]

uzmi godišnji deset dana, zavuci se u sobu i liži rane. a onda se odma idi pojebat sa zgodnijim i pametnijim.
eto.

dobro veliš..... al nije baš sve ni u sexu znaš koliko god da ga volimo
Diskutant #368090

21.6.2008. 13:58 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [creatura]

teško, kažem... probaj izlaziti, upoznavati nove ljude iako je meni to sve bilo bezveze i u svima sam tražila tu osobu..sve me podsjećalo na nas.. trajalo je sigurno 2 mjeseca, ali prošlo je..

jel te zdrma još ponekad???
Korisnik je offlinedupin2905
Diskutant #328554

Broj postova: 961
21.6.2008. 13:58 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

teško jako teško već godinama pokušavam prebolit al ne ide, ponekad mislim da što vrime više prolazi da mi više nedostaje...
Korisnik je offlinefrnjokul
Diskutant #334477

Broj postova: 1249
21.6.2008. 13:59 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [rearview_mirror]

... ja bi najvjerojatnije dala se piću i drugim porocima ali to nije savjet koji bi ti trebala dat. dan po dan, to je jedini način.
Čizzsss..uf-..uf.. zake odma tako brutalno..uh..?

OnTopic:  vrijeme..vrijeme neka prođe...pomaže ako je ne viđaš, meni je pomoglo..'daleko od oka, daleko od srca..'
Diskutant #368090

21.6.2008. 13:59 | Naslov: RE: KAKO PREBOLJETI VOLJENU OSOBU??????? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [dupin2905]

teško jako teško već godinama pokušavam prebolit al ne ide, ponekad mislim da što vrime više prolazi da mi više nedostaje...

e tog se ja i bojim

Index.hr Forum -> Život -> Ljubav
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 204 205 206 207 208 209 210 211 212 ... 364 365 366 367 368
caching

Aktivne teme