Index.hr

0:19 • 2.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Tražim honorarni posao kod kuće (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Posao

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinezuki1
Diskutant #74121

Broj postova: 367
14.1.2007. 02:14 | Naslov: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Student sam i treba mi love.Po oglasima sam vidio mnoge oglase tipa punjenja kuverti promiđbenim materijalima,slaganja igračaka i masu takvih oglasa,međutim po internetu sam vidio da ljudi upozoravaju na takve oglase i da je to prijevara.
Zanima me gdje mogu nači pravi posao,nudi li itko?.Dali recimo npr. T com,T mobile,Vip i ostale tvrtke nude posao tipa kuvertiranje promiđbenim materijalima ili nešto slično,da nije prijevara nego da je ozbiljno.Ako netko zna neka mi pošalje poruku na privat.

vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineellica
Diskutant #36657

Broj postova: 2463
14.1.2007. 02:40 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Pa u ovu uru sinko misliš o poslu
Korisnik je offlinezuki1
Diskutant #74121

14.1.2007. 02:54 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Još kad bi ta ura upalila...
Korisnik je offlinezjenica_oka
Diskutant #176749

Broj postova: 8286
14.1.2007. 12:29 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

a ti bi bio doma iradio? e pa nemože.
ako si u zg na studiju imaš dosta honorarnih po sc-u.. naravno moraš izać iz kuće .
Korisnik je offlinevoight
Diskutant #98362

Broj postova: 6210
14.1.2007. 13:55 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ako tražiš posao kod kuće, pogledaj ispod kreveta, ormara i u poštanskom sandučiću.

Nadam se da ti ovo nije zadnje mjesto na kojem tražiš posao.

Mrdni dupe, dobar je savjet gore.
Korisnik je offlineplomba
Diskutant #171700

Broj postova: 46
14.1.2007. 13:55 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

dobar posao za kod kuće je intimna masaža
Korisnik je offlineGlycerine
Diskutant #47098

Broj postova: 78043
14.1.2007. 13:56 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

kod kuce ces ga teško nać, osim ak nece staroj za pare prat suđe, cistit i peglat..

punjenje koverti - zaboravi..

Korisnik je offlineGlycerine
Diskutant #47098

Broj postova: 78043
14.1.2007. 13:57 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [zuki1]

Dali recimo npr. T com,T mobile,Vip i ostale tvrtke nude posao tipa kuvertiranje promiđbenim materijalima ili nešto slično,da nije prijevara nego da je ozbiljno.Ako netko zna neka mi pošalje poruku na privat.

sve navedeno ima web stranicu
kontakt mail
kontakt broj
sjedište
ljude

odeš tamo i pitaš, nazoveš, pošalješ mail, interesiraš se..

Korisnik je offlinettxcro
Diskutant #74369

Broj postova: 1134
14.1.2007. 13:58 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [plomba]

dobar posao za kod kuće je intimna masaža
Jel vec imas biznis ili se spremas. Ideja je odlicna... :))
Korisnik je offlinezjenica_oka
Diskutant #176749

Broj postova: 8286
14.1.2007. 13:58 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Glycerine]

kod kuce ces ga teško nać, osim ak nece staroj za pare prat suđe, cistit i peglat..

punjenje koverti - zaboravi..

hajde ti radiš kod kuće

i svi ZNAMO kako si došao do posla...
Korisnik je offlineStentor
Diskutant #177207

Broj postova: 1503
14.1.2007. 13:59 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Nije od kuće, ali kažu da je satnica dobra, a plaća izvrsna.

LINK
Korisnik je offlinezuki1
Diskutant #74121

14.1.2007. 14:12 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Stentor]

Nije od kuće, ali kažu da je satnica dobra, a plaća izvrsna.

LINK

Ovo je najbolje
Korisnik je offlineEGOIST
Diskutant #86527

Broj postova: 31
15.1.2007. 12:48 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

probaj nesto od ovoga ako ti se neda mrdnut nigdje od kuce

ne odustaješ.

[Editirano 16.1.2007. 0:09:00 by voight]
Korisnik je offlinetomislav_01
Diskutant #187359

Broj postova: 112
19.1.2007. 00:52 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Probaj za nekog narko dilera biti covjek od povjerenja. Posao-jednostavan. Sve sto treba je doma ispod kreveta cuvati njegovih 5 kila koke, a kad dodje racija nemoj otkucati njega nego reci da je tvoje. Time ces osigurati njegovu vjecnu zahvalnost tebi, a kad/ako izadjes iz zatvora trazi ga desetogodisnje kamate na neisplaceni dogovoreni honorar. Vidjet ces da se isplati. :)
Korisnik je offlinedino24
Diskutant #166490

Broj postova: 368
7.2.2007. 11:39 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

punjenje koverti... jos kad neki bez srednje skole pomisle na to  al  student... pa radje idi  krast po kucama. Obuci se sad u maškaru i odi prosit po vratima
Korisnik je offlinere_ne
Diskutant #185463

Broj postova: 209
7.2.2007. 13:26 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [zuki1]

Student sam i treba mi love.Po oglasima sam vidio mnoge oglase tipa punjenja kuverti promiđbenim materijalima,slaganja igračaka i masu takvih oglasa,međutim po internetu sam vidio da ljudi upozoravaju na takve oglase i da je to prijevara.
Zanima me gdje mogu nači pravi posao,nudi li itko?.Dali recimo npr. T com,T mobile,Vip i ostale tvrtke nude posao tipa kuvertiranje promiđbenim materijalima ili nešto slično,da nije prijevara nego da je ozbiljno.Ako netko zna neka mi pošalje poruku na privat.

Puši po kućama!!!
Korisnik je offlineGjUr0_M4nG4
Diskutant #109618

Broj postova: 821
9.2.2007. 20:16 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [tomislav_01]

Probaj za nekog narko dilera biti covjek od povjerenja. Posao-jednostavan. Sve sto treba je doma ispod kreveta cuvati njegovih 5 kila koke, a kad dodje racija nemoj otkucati njega nego reci da je tvoje. Time ces osigurati njegovu vjecnu zahvalnost tebi, a kad/ako izadjes iz zatvora trazi ga desetogodisnje kamate na neisplaceni dogovoreni honorar. Vidjet ces da se isplati. :)

Debilu...

Misliš da će neki dajler dat studentu da mu čuva 5 kg belice doma??? Jel znaš uopće koliko to vrijedi???
Kako bi uopće izgledao oglas za taj posao??
"Povoljno čuvam teške narkotike i riskiram doživotni zatvor. Diskrecija zajamčena."
LOOOL!
Korisnik je offline_Ivan_
Diskutant #19436

Broj postova: 35333
11.2.2007. 07:57 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Teško da ćeš kod kuće naći honorarni posao.
Korisnik je offlinenikaddosta0708
Diskutant #193515

Broj postova: 143
11.2.2007. 22:34 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

dobro kaj od cijelog tog imaginarnog internet svijeta
ne postoji posao za sjediti doma!???
ne honorarni nego stalni!!!

8 000 000 000 stranica Haloooo!!!
Korisnik je offlinematsuo
Diskutant #191971

Broj postova: 42
13.2.2007. 20:05 | Naslov: RE: Tražim honorarni posao kod kuće Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [nikaddosta0708]

dobro kaj od cijelog tog imaginarnog internet svijeta
ne postoji posao za sjediti doma!???
ne honorarni nego stalni!!!

8 000 000 000 stranica Haloooo!!!

Slozio bih se sa ovim.

Index.hr Forum -> Život -> Posao
Stranica: 1 2 3 4 5
caching

Aktivne teme