Index.hr

2:18 • 26.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Split Nightlife - najcool mjesta za večernji izlazak u Splitu (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 44 45 46 47 48 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Hrvatska -> Dalmacija

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineindex
Diskutant #2

Broj postova: 10443
25.4.2006. 13:54 | Naslov: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji izlaza... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Koja su, po Vašem mišljenju, najbolja mjesta za večernji izlazak u Splitu? Dakle, zanima nas koji Vam se klub najviše sviđa, koji ima najbolji program, u kojem se pušta najbolja glazba, u kojem se sakuplja najzanimljivija ekipa, kakve su cijene pića itd.
Općenito, kakav "status" ima taj klub u odnosu na ostale u tom gradu.

Thnx

[Editirano 6.8.2008. 18:16:00 by dube]
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineronnie7
Diskutant #121098

Broj postova: 11873
25.4.2006. 13:55 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

nema ih
Korisnik je offlinevazmenko
Diskutant #97553

Broj postova: 3
27.4.2006. 18:48 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ljudovi e jeste truli za ostaviti komentare... kako lijepo i glatko to ide na topicu za Osijek nightlife... ajmo, angazmana malo, komentirajte, hvalite, kudite, vrijedjajte, predlazite. Samo naprijed, drvljem i kamenjem, nece vam nitko nista :)
Korisnik je offlineronnie7
Diskutant #121098

Broj postova: 11873
27.4.2006. 18:51 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ajde onda,veceras imate u O'hare svirku. AKo volite rock dodite ovi sviraju 3 ure bez pauze
Korisnik je offlineEVO_mene
Diskutant #112128

Broj postova: 1314
27.4.2006. 19:13 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Napokon tema koja me zanima. Uvik moran pitat sta ima doma. Kad ono mentalno definirana tvrdnja, da sta lazem kad sam iz Splita.... No dobro, zasad.

Malo cu vas citat... Nisam puno po ST ali kad dodjem onda sam tu na odmoru. Tako da znam di cu vas vidit!

Aj pricajte dozivljaje...
Korisnik je offlinegen_o_cide
Diskutant #133869

Broj postova: 31
28.4.2006. 13:56 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

amo redom: 
chill out pijenje kave sa ili bez ženki uz gledanje mladih guza :  JENKI(žnjan)
                                                                                                        MISS
                                                                                                        PLAVA KAVA
                                                                                                        CASSABLANCA
                                                                                                        OVČICE:))) THE BEST!!
                                                                                                        MALIBU
                                                                                                        ST RIVA
                                                                                                         GALERIJA
                                                                                                         KAURI
                                                                                                         OCEAN
                                                                                                         ................

izlazak vanka i ubijanje sa ekipom:                                 MASTERS(ima dobre mjuze)             
                                                                                       O`HARA
                                                                                         BOUNTY
                                                                                          PRERADA(krafne forever!!)
                                                                                        +BILO DI NA ŽNJANU,KATALINIĆU,SUSTIPANU KOD DOM, U KOCKE,QUASIMODA.....

[Editirano 28.4.2006. 14:02:00 by gen_o_cide]
Diskutant #133869

28.4.2006. 14:04 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

OVO JE SAMO ZA SPLIT.... A TROGIR?SOLIN?STOBREČ?PODSTRANA? LJUDI MOJI SAMO TREBA IMATI MAŠTE....  I CURA....
Korisnik je offlineciara
Diskutant #66705

Broj postova: 143
29.4.2006. 20:49 | Naslov: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji izlaza... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [index]

Koja su, po Vašem mišljenju, najbolja mjesta za večernji izlazak u Splitu? 
hm to i mene zanima.preporučite mi dobro mjesto za čaganje.

Korisnik je offlinerefo
Diskutant #126749

Broj postova: 1179
29.4.2006. 20:53 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ima jos interesanata
Korisnik je offlinecegis
Diskutant #68325

Broj postova: 784
29.4.2006. 21:05 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

vojarna sv. nikole
Korisnik je offlinenixnix
Diskutant #76948

Broj postova: 812
29.4.2006. 21:14 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ovisi koji djir volis...???

No, veceras pada kisa, pa mi se ne skace od lokve do lokve! :)))
Korisnik je offlineSekhmet
Diskutant #130651

Broj postova: 4255
29.4.2006. 21:15 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Večeras je Studio 54 u Mastersa ali me previše boli glava za ić igdi, a i vrime je u k.
Diskutant #133869

3.5.2006. 15:57 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja reka...a izgleda da se niko ne slaže...nije bit u mistu,mista za izlazak u splitu ima miljun...mašta je ta koja ti omogući ludilo večer
Korisnik je offlineborealis0101
Diskutant #68292

Broj postova: 1900
3.5.2006. 16:03 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

...neznam jel itko spomenuo onu Tropicanu na Bacvicama...jel to jos uvijek postoji? (jel se tako zvao lokal? ono..imao je lude drvene stolice i klupe napravljene od masivnih i isprepletenih komada drveta....i super koktele  ... bila sam tamo prije neke 4 godine..
Korisnik je offlinecegis
Diskutant #68325

Broj postova: 784
3.5.2006. 19:19 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

ma meni se cini da je to o'hara, definitivno 
Korisnik je offlinePiko2
Diskutant #37206

Broj postova: 2428
4.5.2006. 08:21 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ha HA HA
Možda da napišete ANT-mjesta za izlaske poput raznih okupljališta za narodnjake PAGANINI...itd
Diskutant #133869

4.5.2006. 09:22 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

BUDA u stobreču je zakon
Korisnik je offlinemara12
Diskutant #77957

Broj postova: 4332
4.5.2006. 09:23 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [gen_o_cide]

OVO JE SAMO ZA SPLIT.... A TROGIR?SOLIN?STOBREČ?PODSTRANA? LJUDI MOJI SAMO TREBA IMATI MAŠTE....  I CURA....
potpisujem...dobro društvo i van iz splita...
Diskutant #133869

4.5.2006. 10:07 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mara12]

Citat [gen_o_cide]

potpisujem...dobro društvo i van iz splita...

nego šta...najrješenje bolje
Diskutant #133869

5.5.2006. 15:05 | Naslov: RE: Split Nightlife - najcool mjesta za večernji iz... Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [zika_m]

Ma Split je za kurac za noćni život.

Ko traži mlade pijane žene željne seksa nek ide u Metroa, je da su gadljive cajke al ko to može izdržat nek ide. Ja nikad..

a prika moj, sa takvim stavom ćeš uvatit jedino tronogu retardiranu vjevericu...ne izlaze žene vanka da bi se jebale nego da bi se zabavile...možeš jebat u metroa,u sky-a, paganinija, malibua,tribua, i još miljun mista ako ti je to đir...sve to moš jebat...ali mislim da ipak nećeš...

Index.hr Forum -> Hrvatska -> Dalmacija
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 44 45 46 47 48
caching

Aktivne teme
17:30 KAMO IDETE VEČERAS? by podivljasmo