Index.hr

13:17 • 1.9.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Crvenilo na koži i plikovi (Tema)

topic locked
Stranica: 1 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinelickisoko
Diskutant #167982

Broj postova: 1260
20.6.2007. 22:43 | Naslov: Crvenilo na koži i plikovi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Imam jedno pitanje za sve koji o tome nešto zanju ili su imali sličnih iskustava. Ovako, prije 4 dana sam kosio na vikendici sa flaksericom. Bilo je užasno vruće i naravno, pametan ja skinuo majicu i deri. Osjetio sam da trava frca po meni, ali nije to bilo ništa strašno. Nakon završenog posla bio sam puno trave i otuširao se. Tek 2. dan ujutro primjetio sam po rukama, trbuhu i leđima brojne crvene točkice koje su se (neke od njih) povremeno počele puniti tekućinom. Nije gnoj, jer vidim da je kao voda (plikovi). Može li mi to netko objasniti? Moja pretpostavka je da nije alergija nego da sam inficirao kožu. Alergiju nikad nisam imao iako znam da se može iznenada pojaviti.Može li biti fotodermatoza? PUNO HVALA! P.S. još nisam otišao kod doktora, ali očito ću morati.
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineGospodinRofl
Diskutant #171725

Broj postova: 4395
20.6.2007. 22:47 | Naslov: RE: Crvenilo na koži i plikovi Prikaži/Sakrij | Citiraj

flakserica (flekserica) je kutna brusilica, ti si kosio, pretpostavljam, trimmerom.

o plikovima ne znam ništa.

[Editirano 20.6.2007. 22:48:00 by GospodinRofl]
Korisnik je offlinelickisoko
Diskutant #167982

Broj postova: 1260
20.6.2007. 22:52 | Naslov: RE: Crvenilo na koži i plikovi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [GospodinRofl]

flakserica (flekserica) je kutna brusilica, ti si kosio, pretpostavljam, trimmerom.

o plikovima ne znam ništa.

E pameti mamina, trimer se još naziva i "flakserica"!
Korisnik je offlinemishek
Diskutant #81287

Broj postova: 25243
21.6.2007. 08:03 | Naslov: RE: Crvenilo na koži i plikovi Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kožna reakcija na znoj i prašinu. Pretpostavljam.
Korisnik je offlinetuksa
Diskutant #191408

Broj postova: 4923
21.6.2007. 10:24 | Naslov: RE: Crvenilo na koži i plikovi Prikaži/Sakrij | Citiraj

a čini se ko neakva alergija..jel sunce, trava, kombinacija..
antihistaminik na usta i eventualno neakva kortiko kremica ak je baš jako izraženo..
Korisnik je offlinemala86
Diskutant #237294

Broj postova: 397
21.6.2007. 11:40 | Naslov: RE: Crvenilo na koži i plikovi Prikaži/Sakrij | Citiraj

kupi belodin tablete ili kremu to ce ti pomoc.....ili otiđi posjetit ljecnika

Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti
Stranica: 1
caching

Aktivne teme