Index.hr

23:40 • 22.10.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

HPV-i bradavice na penisu (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinemujadin
Diskutant #261953

Broj postova: 501
10.9.2007. 14:24 | Naslov: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Još prije 13 godina primjetio sam pojavu bradavica na penisu,one se ne po večavaju,a čini mi se da se od tada-tj puberteta ni ne umožavaju-tad sam imao 16 god,sad imam 28-Spolno sam aktivan relativno kratko od 24-te godine-te sam u životu imao sam 3 partnera-ice.Dali bi to mogla bit infekcija HPV-a,unatoč tome što su se bradavice koje su srasle u kožu pojavile 8 godina prije moje spolne aktivnsoti-te dali ima drugih bradavičastih oboljenja vezanih uz spol.Hvala-molim samo ozbiljne napise.
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinemadmax333
Diskutant #107356

Broj postova: 13790
10.9.2007. 14:25 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

nažalost da. morat ćeš palit bradavice
Korisnik je offlinecrolesinar
Diskutant #244061

Broj postova: 11797
10.9.2007. 14:25 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Mujo moj prvo kod dermatologa pa će te oni uputit dalje .
Korisnik je offlineivana0015
Diskutant #273342

Broj postova: 116
11.9.2007. 21:50 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

nemoj se s tim zezat-premda ne kužim kako bi mogao to biti hpv kad ti se pojavilo dok nisi bio sexualno aktivan-il se to može?
Korisnik je offlineShwitzl
Diskutant #251355

Broj postova: 3925
11.9.2007. 21:50 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

jel može koja slika da znamo o čem se točno radi?
Korisnik je offlinebrbella
Diskutant #167479

Broj postova: 6929
11.9.2007. 22:08 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ivana0015]

nemoj se s tim zezat-premda ne kužim kako bi mogao to biti hpv kad ti se pojavilo dok nisi bio sexualno aktivan-il se to može?

googlaj, moze se i oralno prenijeti

bad luck
Korisnik je offlineloves_divine
Diskutant #272687

Broj postova: 1188
11.9.2007. 22:09 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ivana0015]

i od nejebice se zna pojavit da da
Korisnik je offlinelastnight
Diskutant #118564

Broj postova: 278
21.9.2007. 10:06 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Mene zanima koliko HPV kod muškarca može bit opasan, radi se o visokorizičnom tipu 16?
Kako se ljeći? Ja nemam nikakve bradavice na penisu ni okolo.
Moja sadašnja cura ga također ima. Vjerni smo bili jednom drugom. Moja bivša cura nema HPV pa me zanima dali sam taj HPV nužno 'pokupio' od sadašnje cure tj. njoj je to njen bivši vjerovatno prenio.

Molim iskrene odgovore?
Korisnik je offlineSljatkica
Diskutant #172538

Broj postova: 706
22.9.2007. 02:36 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Moraš ga svakako liječiti, nikad ne znaš u šta se to može izroditi..
Možda si ti njoj prenio, ali kod tebe nije bio očit...možda i tvoja bivša cura ima,ali bez simptoma...
Obično se simptomi pojave kada padne imunitet...a nekome ni tada...
Korisnik je offlineToxicZg
Diskutant #295676

Broj postova: 79
7.11.2007. 21:51 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Testiraj se na zaraznoj na HPV, ako si pozitivan odi na terapiju u Polikliniku Profozić kod Dr. Majnarića, Bosutska, Zg. Moja frendica je imala HPV i Cin, tamo se terapirala i danas više nema HPV niti CIN.
Korisnik je offlineDita_von_teese
Diskutant #280071

Broj postova: 2360
7.11.2007. 21:52 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mujadin]

Još prije 13 godina primjetio sam pojavu bradavica na penisu,one se ne po večavaju,a čini mi se da se od tada-tj puberteta ni ne umožavaju-tad sam imao 16 god,sad imam 28-Spolno sam aktivan relativno kratko od 24-te godine-te sam u životu imao sam 3 partnera-ice.Dali bi to mogla bit infekcija HPV-a,unatoč tome što su se bradavice koje su srasle u kožu pojavile 8 godina prije moje spolne aktivnsoti-te dali ima drugih bradavičastih oboljenja vezanih uz spol.Hvala-molim samo ozbiljne napise.
brate moj sta ti je to???
Korisnik je offlinesanjita26
Diskutant #113775

Broj postova: 35190
7.11.2007. 21:54 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mujadin]

nemaš ništ, ne seri  kak bi dobio hpv sa 13. jedino ak si diral kakvog pimpača ili pipicu. ak nisi nemaš.
Korisnik je offlineYotamY
Diskutant #264626

Broj postova: 317
7.11.2007. 21:54 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

za muške nije opasan ako nema bradavica i nema nikakvog lijeka za vas, ali ste zato tempirane bombe za nas cure, jednom kad pokupimo, ako se ne čuvamo i ne vodimo uredan život može doći do velikih komplikacija, pa čak i najgoreg - raka grlića maternice. važno je da odeš paliti te bradavice ako imaš i koristiti kondom obavezno!
Korisnik je offlineHrsuzzz
Diskutant #247491

Broj postova: 11552
7.11.2007. 21:55 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

I mene svrbe jaja , sta bi to moglo biti
Korisnik je offlineYotamY
Diskutant #264626

Broj postova: 317
7.11.2007. 21:56 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ToxicZg]

Testiraj se na zaraznoj na HPV, ako si pozitivan odi na terapiju u Polikliniku Profozić kod Dr. Majnarića, Bosutska, Zg. Moja frendica je imala HPV i Cin, tamo se terapirala i danas više nema HPV niti CIN.
jednom se zaraziš HPV-om, on nažalost ZAUVIJEK ostaje u organizmu iako se pritaji, a bukne opet pri jačem padu imuniteta, zato je nemoguće da ga više nema, samo nema CIN promjena na maternici što znači da virus NIJE AKTIVAN, ali je uvijek prisutan.
Korisnik je offlinedete.kreten
Diskutant #289901

Broj postova: 3818
7.11.2007. 21:58 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [ToxicZg]

al ima kratke noge jer laže
Korisnik je offlinecaliste
Diskutant #287788

Broj postova: 331
7.11.2007. 22:14 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [mujadin]

Dečko dragi! 

Bože moj... Pa sto cekas?!?

Tebi ne moze biti nista, ali partnericu mozes zaraziti samo tako! A za njih je to opasno!

Kazes da ti se nisu prosirile...?

Iako je teoretski moguce, ako imas nekakvu ludu srecu,- no vjerojatno i jesu.

Naime, one su puno manje od "obicnih" bradavica, te mogu biti gotovo i neprimjetljive...

Hitno dermatologu na paljenje! Stisni zube, jer ce ti se jos vise prosiriti- pa ce kad ih jednom budes palio biti jos vise.

Dobit ces lokalnu anesteziju injekcijom- to je jedini malo bolniji dio. Poslije vise nista ne boli.

[Editirano 7.11.2007. 22:16:00 by caliste]
Korisnik je offlinecaliste
Diskutant #287788

Broj postova: 331
7.11.2007. 22:21 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

btw- HPV ostaje u organizmu i bradavice se ponekad pojave ponovo padom imuniteta. Kao sto sam rekla, muskarcima ne moze biti nista- osim ruznih bradavica, dok zenama moze, ako ne ljeceno, prouzrociti rak grlica maternice.

tek toliko.

p.s. mozda ti nemam pravo prigovarati, ali kako si mozes dopustiti promjena na kozi spolnog organa TRINAEST godina???????
Diskutant #295676

8.11.2007. 11:54 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [YotamY]

jednom se zaraziš HPV-om, on nažalost ZAUVIJEK ostaje u organizmu iako se pritaji, a bukne opet pri jačem padu imuniteta, zato je nemoguće da ga više nema, samo nema CIN promjena na maternici što znači da virus NIJE AKTIVAN, ali je uvijek prisutan.

cura se testirala 2 puta nakon toga u razmaku od 3 mjeseca na sve vrste HPV-a i bila je negativna, čak i kada je bila mononukleozna, tada joj je imunitet pao na minimum...ako imaš pravu terapiju možeš se izliječiti. u toj poliklinici koriste američku terapiju koja je jako uspiješna...za muškarce i žene. Traje par mjeseci i moraš imati strpljenja i držati se nekih pravila ali se isplati.
Diskutant #295676

8.11.2007. 11:58 | Naslov: RE: HPV-i bradavice na penisu Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [caliste]

btw- HPV ostaje u organizmu i bradavice se ponekad pojave ponovo padom imuniteta. Kao sto sam rekla, muskarcima ne moze biti nista- osim ruznih bradavica, dok zenama moze, ako ne ljeceno, prouzrociti rak grlica maternice.tek toliko.p.s. mozda ti nemam pravo prigovarati, ali kako si mozes dopustiti promjena na kozi spolnog organa TRINAEST godina???????

HPV muškarci = rak prostate
HPV žene = rak grlića maternice

Index.hr Forum -> Život -> Zdravlje i savjeti
Stranica: 1 2 3
caching

Aktivne teme
20:20 KAMO IDETE VEČERAS? by kabulkavalera