Index.hr

10:43 • 1.11.2014. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Xmag
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 6 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Život -> Gastronomija

Autor Sadržaj
Korisnik je offlinemles
Diskutant #10716

Broj postova: 63
10.11.2003. 15:48 | Naslov: Prikaži/Sakrij | Citiraj

...ima li tko kakav prijedlog!?...unaprijed hvala!
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlinekeanu
Diskutant #10856

Broj postova: 1381
10.11.2003. 15:55 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kapuciner - Preko puta katedrale
Korisnik je offlinesomeone
Diskutant #11572

Broj postova: 5283
10.11.2003. 16:19 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

moj kvart (oko Vjesnika, pa prema jugu i okolo):

Savski Podrum, odmah kraj Movie puba, dakle kod križanja Prisavlja i Savske. Sve moguće sa žlicom.
I u Movie pubu imaju odlične gablece prek dana po pristupačnim cjenama, a jako je ugodan prostor i glazba. (prek dana).
Marijino zvono, pored telke, ispod Močvare. svega i svačeg, ko voli fileke, grah, sarmice u vinovoj lozi..
Pri zvoncu, odmah kad s autoputa skreneš u Vrbik. Mesa. Mesa. Mesa. do iznemoglosti.
Bačvica, križanje Savske i Selske (prek puta tramvajske stanice Studenski dom St. Radić). Odličan roštilj i odojak (zimi je nutra malo opskurno)
Maslina, prek puta boćarskog doma, dobre pizze, solidna tjestenina.
Pivnica Balun, odmah uz boćarski. Klasična ponuda jedne pivnice.

Korisnik je offlinezakomi
Diskutant #11266

Broj postova: 371
10.11.2003. 16:48 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by MLes:
...ima li tko kakav prijedlog!?...unaprijed hvala!

možda se ne odnosi baš točno na temu, ali se sigurno odnosi na ono "dobro jesti u zagrebu".

vodili su me na jedno fenomenalno mjestu u zagrebu, koje baš nije jeftino ali se definitivno isplati .... najbolji doručak koji sam jeo ... panini u kaptol centru. dramica! cijene doručka (razlnoliki meniji) se kreće od 20 do 45 kuna ....
Korisnik je offlinemles
Diskutant #10716

11.11.2003. 09:19 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Hvala znalcima:-)...
Korisnik je offlineSparrow
Diskutant #11587

Broj postova: 580
11.11.2003. 10:20 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Da li te interesira dobra i jeftina klopa malo izvan Zagreba u smjeru Sesveta tj. Sesvetskog kraljevca?
Tamo imaš odličnu Tavernu ili ti restoran Kraljevec. Ambijent je starinski (posavski), klopa obilna i uskusna, konobari jako ljubazni.
Tamo idem najvjerojatnije na doček Nove, atmosfera je luda.
Korisnik je offlinefixxxer
Diskutant #573

Broj postova: 9165
11.11.2003. 10:26 | Naslov: someone Prikaži/Sakrij | Citiraj

moj kvart (oko Vjesnika, pa prema jugu i okolo):
kako se zove ona poznata cevabdzinica u cvjetnom?
Korisnik je offlinekeanu
Diskutant #10856

11.11.2003. 11:19 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Dvije lipe - Tresnjevacki plac - jesti svakako ljeti na terasi! Trenutno zatvoreno - renoviraju!
Diskutant #11572

11.11.2003. 11:22 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by FIXXXER:
[> moj kvart (oko Vjesnika, pa prema jugu i okolo): [/>kako se zove ona poznata cevabdzinica u cvjetnom?

mislim da se zove Pečenjara Cvjetno, ali nije više kao što je nekad bila. ne volim kad mi ćevape sviraju u onim malim blokićima po 4 komada, pa ispadne neka mutacija pljeskavice i ćevapa.
Bolje otić na igralište NK Save i najest se pravog roštilja.
Korisnik je offlineFIXXXER
Diskutant #573

Broj postova: 9165
11.11.2003. 11:27 | Naslov: cvjetno Prikaži/Sakrij | Citiraj

e da, mislim da je to to. steta, tamo je nekad bilo (kazu) najbolje mjesto za cevape u zagrebu, mi bi tamo isli poslije tenisa.
Korisnik je offlinemles
Diskutant #10716

11.11.2003. 12:01 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

nemam bas neku naviku hodanja po resticima, no neugodno je kad ti dodju kakvi kvazi gosti i ocekuju da ces ih odvesti na neki nezboravni lunch, a ne znas kak ces i bez toga krpati s lovom do kraja mjeseca..
..cevapi: tresnjevacki plac!..inace ima dolje nize od placa prema remizi (na stanici kod nehajske) neki dosta ok restic (nemogu se sjetit imena ..), uglavnom..prek puta kineskog..a namjenjen za klasu tanjeg novcanika
Korisnik je offlinebubby
Diskutant #10602

Broj postova: 945
11.11.2003. 13:47 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

da se ja i moj kolega ukljucimo u raspravu,sto se tice cevapa mislimo da su oni najbolji u cingacu na borongaju.za one koji ne znaju extralarge cevapi i ko uzme veliku porciju tesko da je moze pojesti.
Diskutant #11572

11.11.2003. 14:38 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Originalni post by bubby:
da se ja i moj kolega ukljucimo u raspravu,sto se tice cevapa mislimo da su oni najbolji u cingacu na borongaju.za one koji ne znaju extralarge cevapi i ko uzme veliku porciju tesko da je moze pojesti.

ako si već na borongaju, probaj roštilj na ravnicama, u restoranu kraj teniskih (i ostalih) terena, mislim da se zove MZ. mrkli mrak!
Korisnik je offlinekeanu
Diskutant #10856

11.11.2003. 14:42 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Bio sam samo jednom na Borongaju (kod vojarne). Cevapi su zbilja fenomenalni!
Korisnik je offlineana
Diskutant #1112

Broj postova: 36
12.11.2003. 15:45 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

restorančići Leonardo i još jedan odmah do njega u Skalinskoj ulici između dolca i tkalče (fine lazanje za 25kn)
Korisnik je offlinebluedusa
Diskutant #167324

Broj postova: 18724
4.12.2006. 23:39 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

cingi lingi imaju super klopu
Korisnik je offlinemali_mish
Diskutant #16448

Broj postova: 38588
5.12.2006. 01:00 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [Sparrow]

Da li te interesira dobra i jeftina klopa malo izvan Zagreba u smjeru Sesveta tj. Sesvetskog kraljevca?
Tamo imaš odličnu Tavernu ili ti restoran Kraljevec. Ambijent je starinski (posavski), klopa obilna i uskusna, konobari jako ljubazni.
Tamo idem najvjerojatnije na doček Nove, atmosfera je luda.

tam smo imali sestrinu svadbu.. i krstitke klincima.. nije lose tam..
Korisnik je offlinezjenica_oka
Diskutant #176749

Broj postova: 8286
5.12.2006. 15:24 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

u skalinskoj leonardo - jeftino a ukusno
Korisnik je offline47
Diskutant #131216

Broj postova: 1072
5.12.2006. 15:25 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

..SC - Savska...
Korisnik je offline47
Diskutant #131216

Broj postova: 1072
5.12.2006. 15:26 | Naslov: RE: Gdje dobro i jeftino jesti u Zg? Prikaži/Sakrij | Citiraj

..Agava - TkalCa...

Index.hr Forum -> Život -> Gastronomija
Stranica: 1 2 3 4 5 6
caching

Aktivne teme
18:55 KAMO IDETE VEČERAS? by podivljasmo